Kā es nomiru no sejas maskas valkāšanas

Toms Lūsis
Kā es nomiru no sejas maskas valkāšanas
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments 70
Foto: Toms Lūsis

Saskaņā ar valdības lēmumu no 7. oktobra sabiedriskajā transportā obligāti jālieto sejas maskas. Kamēr daļa sabiedrības pret jaunajiem ierobežojumiem izturas saprotoši, alternatīvi apdāvinātākie meklē arvien jaunas sazvērestības teorijas un uzskata, ka šis ir kārtējais “varas kliķes” solis cilvēku piespiedu vakcinācijas sākšanai.

Piespiedu vakcinācija, protams, paredzēta tikai tāpēc, lai ar potes palīdzību varētu cilvēkos ievietot čipus, ar kuriem visus varēs izsekot 24 stundas diennaktī. Tas nekas, ka to pašu var paveikt arī ar mobilo telefonu palīdzību, kurus visi nēsā līdzi brīvprātīgi, bet nu – tie čipi tomēr... 

Likumsakarīgi, ka ar šādu viedokli arī šoreiz izcēlās tie paši censoņi, kas jau iepriekš priecējuši apkārtējos ar netradicionālu skatījumu dažādu jautājumu komentēšanā. Tā, piemēram, nebija nekādu pārsteigumu, kad tūrisma aģentūras “Impro ceļojumi” oficiālajā twitter kontā parādījās atbildes ieraksts Veselības ministrei Viņķelei: “Maska (uzpurnis) nogalina cilvēku pašcieņu un neko nepasargā, tā ir tikai Jūsu PR akcija, kam nav nekāda sakara ar rūpēm par cilvēku veselību, tieši otrādi.”

Tēmas
Uz augšu