Saturs
Pasaulē
Klik
2020.gadā lielo lozi izvilkusi Ķīna Fotostāsts ⟩ Ja olimpiāde notiks... Tokijas olimpisko spēļu objekti Fotostāsts ⟩ Uzmanības centrā aizvien ir auto Viedokļi Skolēniem atņemtais skābeklis jeb kovidiotu ziņas (5) Šausmu sēšana - islāmistiskā terorisma galvenā taktika (1) Cīņa ar Covid-19: kuras valstis ir teicamnieces, bet kuras - nesekmīgās? Latvijā HIV jaunie vaibsti: sieviete pēc menopauzes Viesstrādnieku paverdzināšanas lieta: ko domā konditorejas uzņēmuma "Adugs" darbinieki (14) Pasaulē Ledus ir sakustējies: pasaule sāk nopietni uztvert klimata politiku Kasema Soleimani ēnā: stāsts par nogalināto Irānas kodolzinātnieku Fotostāsts ⟩ Gigantiskas lelles, muzikālie pērtiķi un sēras par Maradonu - aizvadītā nedēļa bildēs! Bizness Pandēmija un gads pēc finanšu sistēmas "kapitālā remonta". Kas mainījies? (2) Sejas maskas nost neliksim jeb kādēļ vakcīna nebūs burvju nūjiņa (3) Sports Briedis pret Fjūriju. Cik tas ir reāli? (1) Kā hokeja maestro Helmuts Balderis sakrāja 142 punktus 22 spēlēs (3) Fotostāsts ⟩ Ernests Gulbis un viņa lidojošās un formu zaudējušās raketes (1) Kultūra Aigars Grauba: "Jumprava" filmā neko neslēps Fotostāsts ⟩ Trīs izcili aktieri apvienojas filmizrādē "Kino un mēs" Dzīvesstils Fotostāsts ⟩ Kad ciema ēku fasādes iekrāsojas sarkanas: paprikas galvaspilsētas ciems Serbijā Juris Batņa par pirts rituālu dziedinošo spēku, lai slimība netiktu klāt Pusaudzis, kurš ar vēstuli prezidentam satricināja internetu

Kur visdrīzāk tika uzklāts "Novičok" un kā izgāzās Putins. Intervija ar Navaļniju

9 min lasīšanai
FOTO: TASS/Scanpix

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs augustā no Sibīrijas tika pārvests uz Berlīni, lai ārstētos no smagas saslimšanas. Kā vēlāk apstiprināja neatkarīgie ārsti un Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācija (OPCW), to izraisīja nervus paralizējošā viela "Novičok". Pēc izveseļošanās Navaļnijs sniedza interviju Krievijas vienīgās atlikušās neatkarīgās raidorganizācijas "Doždj" galvenajam redaktoram Tihonam Dzjadko.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Ko varētu darīt Rietumi

Tihons Dzjadko: Nesenas ziņas - avīze "Le Monde" raksta, ka Eiropas Savienība saistībā ar jūsu saindēšanu vērsīs sankcijas pret deviņiem Krievijas pilsoņiem. Tās aptver prezidenta administrāciju, specdienestus, kā arī institūtus, kuros, kā šķiet, tika radīts "Novičok". Vai jums šie mēri šķiet pietiekami? Vai jūs tos atbalstāt?

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu