Saturs
Pasaulē
Klik
Gods pār varu? KNAB pret partiju melnajām kasēm (1) Lēdija Godiva – kailā jātniece Koventrijas ielās (4) Kampjam kamēr varam? Viedoklis par algu paaugstinājumu valdībai Viedokļi Cīņa ar Covid-19: kuras valstis ir teicamnieces, bet kuras - nesekmīgās? ASV politizētā tiesu sistēma (7) Cilvēkiem, kas atsakās valkāt sejas maskas, smird elpa (26) Latvijā Viesstrādnieku paverdzināšanas lieta: ko domā konditorejas uzņēmuma "Adugs" darbinieki (3) Ziedojumi partijām: labi regulēti, bet problemātiski Pasaulē Fotostāsts ⟩ Gigantiskas lelles, muzikālie pērtiķi un sēras par Maradonu - aizvadītā nedēļa bildēs! Fotostāsts ⟩ Kā mēs esam iemācījušies sadzīvot ar Covid-19 Naudas aizplūšana, neuzticība un tehnoloģijas: žurnālistikas vide mūsdienās Bizness Priekšnieka loma krīzes laikos un ko vēlas darbinieki no savas darbavietas (3) Nauda runā ⟩ "Latvija šai krīzei bija sagatavojusies labāk nekā citas Eiropas valstis" (15) Sports Fotostāsts ⟩ Ernests Gulbis un viņa lidojošās un formu zaudējušās raketes Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Hārtlijam būs jāiztiek bez "amerikāņiem" Fotostāsts ⟩ Djego Maradona. Dzīves baudītājs, izcils futbolists un pretrunīgi vērtēta persona (1) Kultūra Aigars Grauba: "Jumprava" filmā neko neslēps Fotostāsts ⟩ Trīs izcili aktieri apvienojas filmizrādē "Kino un mēs" Dzīvesstils Fotostāsts ⟩ Francijas karalienes Marijas Antuanetes privāto lietu noslēpumi Vīna lodziņi Florencē: kad vēsture atdzimst mūsdienās Skelets skapī jeb horoskopa zīmju slēptākās atkarības. Uzzini savu!

Kur visdrīzāk tika uzklāts "Novičok" un kā izgāzās Putins. Intervija ar Navaļniju

9 min lasīšanai
FOTO: TASS/Scanpix

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs augustā no Sibīrijas tika pārvests uz Berlīni, lai ārstētos no smagas saslimšanas. Kā vēlāk apstiprināja neatkarīgie ārsti un Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācija (OPCW), to izraisīja nervus paralizējošā viela "Novičok". Pēc izveseļošanās Navaļnijs sniedza interviju Krievijas vienīgās atlikušās neatkarīgās raidorganizācijas "Doždj" galvenajam redaktoram Tihonam Dzjadko.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Ko varētu darīt Rietumi

Tihons Dzjadko: Nesenas ziņas - avīze "Le Monde" raksta, ka Eiropas Savienība saistībā ar jūsu saindēšanu vērsīs sankcijas pret deviņiem Krievijas pilsoņiem. Tās aptver prezidenta administrāciju, specdienestus, kā arī institūtus, kuros, kā šķiet, tika radīts "Novičok". Vai jums šie mēri šķiet pietiekami? Vai jūs tos atbalstāt?

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu