Saturs
Pasaulē
Klik
Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Viedokļi Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Divi diskriminācijas veidi un likumu morāle: par Saeimas 14. janvāra balsojumu Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Atslābums Kataras krīzē – kas par to jāzina? Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem Diena, kad mašīna pārspēja cilvēku domāšanā Mīlestība un citas barikādes

Speciāli TVNET ⟩ Francijā dzīvojošie par komandantstundas ieviešanu cīņā ar Covid-19

1 min lasīšanai
FOTO: TVNET

Kopš pagājušās sestdienas deviņās Francijas pilsētās ir ieviesta komandantstunda Covid-19 izplatības ierobežošanai. Šie ierobežojumi ietekmē 19 miljonu cilvēku dzīvi, uz ielas bez atļaujām atrasties ir aizliegts laika posmā no 21:00 līdz 6:00 rītā. 

ABONENTIEM ABONENTIEM

Komandantstunda noteikta vismaz uz četrām nedēļām, taču iespējams, ka šis periods tiks pagarināts līdz pat sešām nedēļām.

Ierobežojumu mērķis ir atturēt cilvēkus no viesošanās restorānos vai pie draugiem vakara un nakts laikā, un iedzīvotājiem būs vajadzīgs pamatots iemesls, lai komandantstundas laikā atrastos ārpus mājas, tomēr neatliekamos gadījumos pārvietošanās būs atļauta.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu