Saturs
Latvijā
Klik
Cilvēkiem, kas atsakās valkāt sejas maskas, smird elpa (2) Ziedojumi partijām: labi regulēti, bet problemātiski Fotostāsts ⟩ Pēdējā laika lielākais atradums Ēģiptē - Sahāras nekropoles sarkofāgi Viedokļi Pandēmija parādīja, bez kurām profesijām nevaram iztikt (9) Esmu tik ļoti radošs, ka nemaksāšu nodokļus (6) Cilvēces nākotne ir mūsu pašu rokās Latvijā Ģimenes ārsti pandēmijas “ierakumu pirmajās rindās” (1) Pēc Covid-19 pie vecās dzīves vairs neatgriezīsimies (29) Pasaulē Fotostāsts ⟩ Kā mēs esam iemācījušies sadzīvot ar Covid-19 Kāpēc no medijiem aizplūst reklāmu nauda? Fotostāsts ⟩ Aģentūras Reuters aizvadītā gada jocīgākās fotogrāfijas Bizness Nauda runā ⟩ "Latvija šai krīzei bija sagatavojusies labāk nekā citas Eiropas valstis" (15) Eiropas Zaļais kurss: kādas iespējas paveras Latvijas uzņēmējiem (1) Sports Fotostāsts ⟩ Djego Maradona. Dzīves baudītājs, izcils futbolists un pretrunīgi vērtēta persona "Ne par kādu naudu negribēju atstāt "Dinamo"..." Vārtsarga Krisa Holta mītiskā aiziešana no Rīgas kluba Fotostāsts ⟩ Goda parāde: Latvijas karognesēji olimpiskajās spēlēs Kultūra Kiwie: "Popkultūra pašlaik romantizē depresiju" Atkost spēles noteikumus Dzīvesstils Skelets skapī jeb horoskopa zīmju slēptākās atkarības. Uzzini savu! Talantu šovu uzvarētāji: kurš sevi realizējis, bet kurš palicis aizmirstībā? Fotostāsts ⟩ Eksotisko kivi ražas novākšana Sočos

Dumpis: Mums nebūs šādi jādzīvo divdesmit gadus

5 min lasīšanai
Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis FOTO: Evija Trifanova/LETA

Sejas aizsegu lietošana un pulcēšanās ierobežojumi ir tikai uz noteiktu laiku, intervijā TVNET uzsvēra Veselības ministrijas (VM) galvenais infektologs Uga Dumpis. Savukārt cīņā pret Covid-19 izšķiroša nozīme ir tieši distancēšanās prasību ievērošanai.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Kas jums pašam šobrīd šķiet svarīgs saistībā ar Covid-19, bet par ko īsti nerunā vai runā maz?  

Svarīgākais ir saprast, ka Covid-19 epidēmijas ierobežošana nodrošina ekonomisku attīstību. Pasaules valstīs, kur epidēmija tiek kontrolēta, iet labāk. Ir šie uzskati, ka par daudz te [Latvijā] kaut ko aizver. Ja kaut ko atvērs vaļā, tas nekādā veidā to labklājību neveicinās.   

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu