Saturs
Latvijā
Klik
Gods pār varu? KNAB pret partiju melnajām kasēm (1) Lēdija Godiva – kailā jātniece Koventrijas ielās (4) Kampjam kamēr varam? Viedoklis par algu paaugstinājumu valdībai Viedokļi Cīņa ar Covid-19: kuras valstis ir teicamnieces, bet kuras - nesekmīgās? ASV politizētā tiesu sistēma (7) Cilvēkiem, kas atsakās valkāt sejas maskas, smird elpa (26) Latvijā Viesstrādnieku paverdzināšanas lieta: ko domā konditorejas uzņēmuma "Adugs" darbinieki (4) Ziedojumi partijām: labi regulēti, bet problemātiski Pasaulē Fotostāsts ⟩ Gigantiskas lelles, muzikālie pērtiķi un sēras par Maradonu - aizvadītā nedēļa bildēs! Fotostāsts ⟩ Kā mēs esam iemācījušies sadzīvot ar Covid-19 Naudas aizplūšana, neuzticība un tehnoloģijas: žurnālistikas vide mūsdienās Bizness Priekšnieka loma krīzes laikos un ko vēlas darbinieki no savas darbavietas (3) Nauda runā ⟩ "Latvija šai krīzei bija sagatavojusies labāk nekā citas Eiropas valstis" (15) Sports Fotostāsts ⟩ Ernests Gulbis un viņa lidojošās un formu zaudējušās raketes Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Hārtlijam būs jāiztiek bez "amerikāņiem" Fotostāsts ⟩ Djego Maradona. Dzīves baudītājs, izcils futbolists un pretrunīgi vērtēta persona (1) Kultūra Aigars Grauba: "Jumprava" filmā neko neslēps Fotostāsts ⟩ Trīs izcili aktieri apvienojas filmizrādē "Kino un mēs" Dzīvesstils Fotostāsts ⟩ Francijas karalienes Marijas Antuanetes privāto lietu noslēpumi Vīna lodziņi Florencē: kad vēsture atdzimst mūsdienās Skelets skapī jeb horoskopa zīmju slēptākās atkarības. Uzzini savu!

Brūce uzplēsta! Kā saprast pāvesta Franciska atbalstu viendzimuma pāriem?

3 min lasīšanai
FOTO: Reuters/ScanPix

Plašu rezonansi izraisījis pāvesta Franciska publiski paustais par viendzimuma partneru tiesībām uz ģimeni. Daļa pāvesta izteikumus uzņem ar sajūsmu, daļa apgalvo, ka pāvests pārprasts. 

ABONENTIEM ABONENTIEM

Dokumentālajā filmā "Francesco", kas trešdien, 21. oktobrī, piedzīvoja pirmizrādi Romas kinofestivālā, pāvests spāņu valodā sacīja: “Homoseksuāliem cilvēkiem ir tiesības veidot ģimenes. Viņi ir Dieva bērni. Ir jāpieņem civilo partnerattiecību likumi, lai viņi būtu juridiski aizsargāti.”

Tikmēr Latvijas Romas katoļu Baznīcas Rīgas arhidiecēze pāvesta sacīto interpretē kā aicinājumu vecākiem neatstumt savus netradicionālās orientācijas bērnus,

25
Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu