Saturs
Pasaulē
Klik
HIV jaunie vaibsti: vecmāmiņa ar māju, BMW un kūrorta romānu Skolēniem atņemtais skābeklis jeb kovidiotu ziņas (5) Pusaudzis, kurš ar vēstuli prezidentam satricināja internetu Viedokļi Šausmu sēšana - islāmistiskā terorisma galvenā taktika (1) Cīņa ar Covid-19: kuras valstis ir teicamnieces, bet kuras - nesekmīgās? Kampjam, kamēr varam? Viedoklis par algu paaugstinājumu valdībai Latvijā Viesstrādnieku paverdzināšanas lieta: ko domā konditorejas uzņēmuma "Adugs" darbinieki (14) Gods pār varu? KNAB pret partiju melnajām kasēm (1) Pasaulē Ledus ir sakustējies: pasaule sāk nopietni uztvert klimata politiku Kasema Soleimani ēnā: stāsts par nogalināto Irānas kodolzinātnieku Fotostāsts ⟩ Gigantiskas lelles, muzikālie pērtiķi un sēras par Maradonu - aizvadītā nedēļa bildēs! Bizness Pandēmija un gads pēc finanšu sistēmas "kapitālā remonta". Kas mainījies? (2) Sejas maskas nost neliksim jeb kādēļ vakcīna nebūs burvju nūjiņa (3) Sports Briedis pret Fjūriju. Cik tas ir reāli? (1) Kā hokeja maestro Helmuts Balderis sakrāja 142 punktus 22 spēlēs (3) Fotostāsts ⟩ Ernests Gulbis un viņa lidojošās un formu zaudējušās raketes (1) Kultūra Aigars Grauba: "Jumprava" filmā neko neslēps Fotostāsts ⟩ Trīs izcili aktieri apvienojas filmizrādē "Kino un mēs" Dzīvesstils Fotostāsts ⟩ Kad ciema ēku fasādes iekrāsojas sarkanas: paprikas galvaspilsētas ciems Serbijā Juris Batņa par pirts rituālu dziedinošo spēku, lai slimība netiktu klāt Rietumiem pa pēdām: interjera dizains padomju laikos

Vai Putins ir zaudējis ķērienu?

4 min lasīšanai
FOTO: AFP/SCANPIX

Kas tikai nevar notikt gada laikā. 2019.gada rudenī šķita, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir zirgā. Nemiers Rietumos - tostarp Donalda Trampa prezidentūra, "Brexit" drāma un eiropiešu kašķi par visvisādām tēmām, sākot ar migrāciju un beidzot ar enerģētiku, - stiprināja viņa reputāciju kā stabilam, izlēmīgam spēkam globālajā politikā. Taču tagad šī stabilitāte sāk izskatīties drīzāk pēc sklerozes ar sekām vēl tālu aiz Krievijas robežām.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Covid-19 bieži tiek pasniegts kā negaidīta novirze - bezprecedenta krīze, kas prasa bezprecedenta reakciju. Lai arī tā, iespējams, ir taisnība, daudzas no krīzes pastiprinātajām problēmām gan Krievijā, gan arī Rietumos pastāvēja ilgi pirms SARS-CoV-2 rašanās.

ASV pandēmija ir padziļinājusi ekonomisko nevienlīdzību, pastiprinājusi saspīlējumu rasu jautājumos un saasinājusi politisko polarizāciju. Eiropā tā skaidri parādījusi, cik maz tā patiesībā var paļauties uz transatlantiskajām attiecībām.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu