Saturs
Bizness
Klik
Cilvēkiem, kas atsakās valkāt sejas maskas, smird elpa Ziedojumi partijām: labi regulēti, bet problemātiski Fotostāsts ⟩ Pēdējā laika lielākais atradums Ēģiptē - Sahāras nekropoles sarkofāgi Viedokļi Pandēmija parādīja, bez kurām profesijām nevaram iztikt (9) Esmu tik ļoti radošs, ka nemaksāšu nodokļus (6) Cilvēces nākotne ir mūsu pašu rokās Latvijā Ģimenes ārsti pandēmijas “ierakumu pirmajās rindās” (1) Pēc Covid-19 pie vecās dzīves vairs neatgriezīsimies (29) Pasaulē Fotostāsts ⟩ Kā mēs esam iemācījušies sadzīvot ar Covid-19 Kāpēc no medijiem aizplūst reklāmu nauda? Fotostāsts ⟩ Aģentūras Reuters aizvadītā gada jocīgākās fotogrāfijas Bizness Nauda runā ⟩ "Latvija šai krīzei bija sagatavojusies labāk nekā citas Eiropas valstis" (15) Eiropas Zaļais kurss: kādas iespējas paveras Latvijas uzņēmējiem (1) Sports Fotostāsts ⟩ Djego Maradona. Dzīves baudītājs, izcils futbolists un pretrunīgi vērtēta persona "Ne par kādu naudu negribēju atstāt "Dinamo"..." Vārtsarga Krisa Holta mītiskā aiziešana no Rīgas kluba Fotostāsts ⟩ Goda parāde: Latvijas karognesēji olimpiskajās spēlēs Kultūra Kiwie: "Popkultūra pašlaik romantizē depresiju" Atkost spēles noteikumus Dzīvesstils Skelets skapī jeb horoskopa zīmju slēptākās atkarības. Uzzini savu! Talantu šovu uzvarētāji: kurš sevi realizējis, bet kurš palicis aizmirstībā? Fotostāsts ⟩ Eksotisko kivi ražas novākšana Sočos

Fotoradarus uz ceļiem neizvieto tādēļ, lai iekasētu soda naudu

6 min lasīšanai
FOTO: Paula Čurkste/LETA

Jauna nodokļu reforma, ceļu remonti, sadarbība ar Rīgas domi un situācija ar vilcieniem - tās ir tikai dažas aktualitātes, kas skar satiksmes nozari. Plašāk par aktuālo šajā jomā intervijā TVNET pastāstīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP). 

ABONENTIEM ABONENTIEM

- Jaunā nodokļu reforma un satiksmes nozare. Kas varētu mainīties?

- Jāsaka, ka nodokļu reforma nekādu ietekmi uz satiksmes nozari neatstās. Mūsu vidējais algu līmenis ir pietiekami augsts, lai neradītu papildu izmaksas, paceļot minimālo ar nodokli neapliekamo naudas summu, kā arī ceļot minimālo algu valstī. Es zinu, ka “Latvijas pastā” darbiniekiem algas pieaugs, bet tas ir saistīts ar to, ka šīs algas viņiem sen nav celtas un pastnieki ir pelnījuši labākus finanšu nosacījumus.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu