Saturs
Bizness
Klik
Cilvēkiem, kas atsakās valkāt sejas maskas, smird elpa (1) Ziedojumi partijām: labi regulēti, bet problemātiski Fotostāsts ⟩ Pēdējā laika lielākais atradums Ēģiptē - Sahāras nekropoles sarkofāgi Viedokļi Pandēmija parādīja, bez kurām profesijām nevaram iztikt (9) Esmu tik ļoti radošs, ka nemaksāšu nodokļus (6) Cilvēces nākotne ir mūsu pašu rokās Latvijā Ģimenes ārsti pandēmijas “ierakumu pirmajās rindās” (1) Pēc Covid-19 pie vecās dzīves vairs neatgriezīsimies (29) Pasaulē Fotostāsts ⟩ Kā mēs esam iemācījušies sadzīvot ar Covid-19 Kāpēc no medijiem aizplūst reklāmu nauda? Fotostāsts ⟩ Aģentūras Reuters aizvadītā gada jocīgākās fotogrāfijas Bizness Nauda runā ⟩ "Latvija šai krīzei bija sagatavojusies labāk nekā citas Eiropas valstis" (15) Eiropas Zaļais kurss: kādas iespējas paveras Latvijas uzņēmējiem (1) Sports Fotostāsts ⟩ Djego Maradona. Dzīves baudītājs, izcils futbolists un pretrunīgi vērtēta persona "Ne par kādu naudu negribēju atstāt "Dinamo"..." Vārtsarga Krisa Holta mītiskā aiziešana no Rīgas kluba Fotostāsts ⟩ Goda parāde: Latvijas karognesēji olimpiskajās spēlēs Kultūra Kiwie: "Popkultūra pašlaik romantizē depresiju" Atkost spēles noteikumus Dzīvesstils Skelets skapī jeb horoskopa zīmju slēptākās atkarības. Uzzini savu! Talantu šovu uzvarētāji: kurš sevi realizējis, bet kurš palicis aizmirstībā? Fotostāsts ⟩ Eksotisko kivi ražas novākšana Sočos

Mums pavasarī ir bijis pamats būt pesimistiem

5 min lasīšanai
FOTO: Evija Trifanova/LETA

Covid-19 radītā krīze ir radījusi pārmaiņas ne tikai uzņēmumiem, bet arī ikviena cilvēka dzīvē. Izņēmums nav arī finansiālā situācija. Kas ir mainījies privātpersonu patēriņa paradumos un uzņēmumu vidē, intervijā portālam TVNET pastāstīja Eiropas lielākā kredītu pārvaldības uzņēmuma “Intrum” ģenerāldirektore Baltijā Ilva Valeika. 

ABONENTIEM ABONENTIEM

- Kā kopumā ir mainījusies iedzīvotāju maksātspēja Covid-19 krīzes laikā? Salīdzinot pirmo vilni pavasarī un otro vilni tagad – kādas ir kopīgas iezīmes?

- Pavasarī, kad sākās šī Covid situācija, mēs veicām patērētāju “pulsa” pētījumu, lai noskaidrotu, vai un kā ir mainījusies iedzīvotāju maksājumu uzvedība šajā krīzē. Tas, ko mēs redzējām pētījumā un droši vien arī katrs personiski sajutām, - šajā periodā izteikti palielinājās iedzīvotāju finanšu stress un samazinājās finanšu labklājība (to atzina gandrīz puse aptaujāto Latvijas respondentu).

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu