Saturs
Pasaulē
Klik
Pandēmija un gads pēc finanšu sistēmas "kapitālā remonta". Kas mainījies? (2) Fotostāsts ⟩ Diena ar Ozolu Briedis pret Fjūriju. Cik tas ir reāli? (1) Viedokļi Šausmu sēšana - islāmistiskā terorisma galvenā taktika (1) Cīņa ar Covid-19: kuras valstis ir teicamnieces, bet kuras - nesekmīgās? Kampjam, kamēr varam? Viedoklis par algu paaugstinājumu valdībai Latvijā Viesstrādnieku paverdzināšanas lieta: ko domā konditorejas uzņēmuma "Adugs" darbinieki (14) Gods pār varu? KNAB pret partiju melnajām kasēm (1) Pasaulē Kasema Soleimani ēnā: stāsts par nogalināto Irānas kodolzinātnieku Fotostāsts ⟩ Gigantiskas lelles, muzikālie pērtiķi un sēras par Maradonu - aizvadītā nedēļa bildēs! Fotostāsts ⟩ Kā mēs esam iemācījušies sadzīvot ar Covid-19 Bizness Sejas maskas nost neliksim jeb kādēļ vakcīna nebūs burvju nūjiņa (3) Priekšnieka loma krīzes laikos un ko vēlas darbinieki no savas darbavietas (3) Sports Kā hokeja maestro Helmuts Balderis sakrāja 142 punktus 22 spēlēs (3) Fotostāsts ⟩ Ernests Gulbis un viņa lidojošās un formu zaudējušās raketes (1) Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Hārtlijam būs jāiztiek bez "amerikāņiem" Kultūra Aigars Grauba: "Jumprava" filmā neko neslēps Fotostāsts ⟩ Trīs izcili aktieri apvienojas filmizrādē "Kino un mēs" Dzīvesstils Rietumiem pa pēdām: interjera dizains padomju laikos Mercedes un Audi senā sacensība un kādu lomu tajā spēlēja fīrers Fotostāsts ⟩ Ekskluzīvai nakšņošanai: 24 karātu zelta viesnīca Vjetnamā

Baltkrievijas sabiedrības dziļās brūces un sāpīgais izlīgums

5 min lasīšanai
FOTO: AP/Scanpix

Vai sabiedrība, kurā viena puse katru dienu iziet ielās taisnības meklējumos, bet otra to sagaida ar steku sitieniem, jebkad būs spējīga atkal sadzīvot?

ABONENTIEM ABONENTIEM

Baltkrievijā jau vairāk nekā trīs mēnešus dienu no dienas turpinās miermīlīgi protesti pret Aleksandra Lukašenko režīmu. Varasiestādes uz tiem jau trešo mēnesi turpina atbildēt ar vardarbību, pazemojumiem, protestētāju ieslodzīšanu. Vairāku protestētāju dzīvības ir izdzēstas. Viens no Baltkrievijas protestu galvenajiem saukļiem ir "Neaizmirsīsim, nepiedosim!". 

Pagājušonedēļ drūmajai statistikai pievienojās 31 gadu vecais Ramans Bandarenka, kurš pirms nedēļas izgāja savas daudzstāvu mājas pagalmā pie civildrēbēs ģērbtiem spēka struktūru pārstāvjiem, kuri rāva nost lentītes baltsarkanbaltā karoga krāsās. Viņš tika aizturēts un piekauts - vispirms drošībnieku mikroautobusā, bet pēc tam aizturēšanas vietā. Bandarenka pēc piekaušanas bezsamaņā atradās reanimācijā slimnīcā un tur nomira.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu