Saturs
Dzīvesstils
Klik
Smagi nosacījumi, taču alternatīvu nav, jeb kā Ķīna savos grožos pārņēmusi daļu Āfrikas Vakcīnas – jaunais valstu sāncensības veicinātājs Izrauties no mantu jūga: intervija ar kārtošanas eksperti Danu Gulbi Viedokļi Kāda bija latviešu ģimene? Klimata pārmaiņas - tā ir arī ģeopolitiska problēma Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Latvijā Kā sākās Latvija: 90. gadu kriminālās subkultūras Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Pasaulē 5 Latvijai nozīmīgi cilvēki potenciālajā Baidena administrācijā Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Bizness Nauda runā ⟩ Rīga līdz šim nav īpaši centusies piesaistīt investīcijas mājokļu jomā Pianists un dejotāja pandēmijas izraisītajā krīzē: informācijas krustceles un cerība kā “plāns B” Sports Irbe: "Greckis transformēja hokeju." NHL leģendai 60! Kas jauns hokejā? Runā Matulis: neņemt 10 miljonus eiro – tas būtu stulbums! Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Skaņa pāri visam: viesos pie pasaulē lielāko klavieru radītāja Dāvida Kļaviņa Teiglahs, cimess, imberlahs. Saruna ar Latvijas ebreju kulinārā mantojuma pazinēju Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru?

Vīna lodziņi Florencē: kad vēsture atdzimst mūsdienās

3 min lasīšanai
FOTO: Shutterstock

Kad izdzirdam vārdu Florence, acu priekšā uzaust skaists skats: saules pielietas ielas, kur uz katra stūra pa kafejnīcai un restorānam, visur dzirdama skanīgā itāļu valoda un tiek skandinātas vīna glāzes. 

ABONENTIEM ABONENTIEM

Pa logu nodeva vīna kolbu klientam, bet samaksu neņēma rokās. Tā vietā viņi pasniedza klientam garu metāla paleti, uz tās uzlika monētas. Pēc tam pārdevējs, pirms ņēma monētas rokās, dezinficēja tās ar etiķi.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu