Saturs
Viedokļi
Klik
ASV politizētā tiesu sistēma (6) Fotostāsts ⟩ Trīs izcili aktieri apvienojas filmizrādē "Kino un mēs" Vīna lodziņi Florencē: kad vēsture atdzimst mūsdienās Viedokļi Cilvēkiem, kas atsakās valkāt sejas maskas, smird elpa (24) Pandēmija parādīja, bez kurām profesijām nevaram iztikt (9) Esmu tik ļoti radošs, ka nemaksāšu nodokļus (6) Latvijā Ziedojumi partijām: labi regulēti, bet problemātiski Ģimenes ārsti pandēmijas “ierakumu pirmajās rindās” (1) Pasaulē Fotostāsts ⟩ Gigantiskas lelles, muzikālie pērtiķi un sēras par Maradonu - aizvadītā nedēļa bildēs! Fotostāsts ⟩ Kā mēs esam iemācījušies sadzīvot ar Covid-19 Kāpēc no medijiem aizplūst reklāmu nauda? Bizness Nauda runā ⟩ "Latvija šai krīzei bija sagatavojusies labāk nekā citas Eiropas valstis" (15) Eiropas Zaļais kurss: kādas iespējas paveras Latvijas uzņēmējiem (1) Sports Fotostāsts ⟩ Djego Maradona. Dzīves baudītājs, izcils futbolists un pretrunīgi vērtēta persona (1) "Ne par kādu naudu negribēju atstāt "Dinamo"..." Vārtsarga Krisa Holta mītiskā aiziešana no Rīgas kluba Fotostāsts ⟩ Goda parāde: Latvijas karognesēji olimpiskajās spēlēs Kultūra Kiwie: "Popkultūra pašlaik romantizē depresiju" Atkost spēles noteikumus Dzīvesstils Skelets skapī jeb horoskopa zīmju slēptākās atkarības. Uzzini savu! Fotostāsts ⟩ Pēdējā laika lielākais atradums Ēģiptē - Sahāras nekropoles sarkofāgi Talantu šovu uzvarētāji: kurš sevi realizējis, bet kurš palicis aizmirstībā? (2)

Kā es kļuvu par geju

3 min lasīšanai
FOTO: TVNET kolāža

12. novembris iesākās kā pilnīgi parasta diena. Duša, brokastis, buča sievai un bērnam. Pilnīgi nekas neliecināja, ka manā dzīvē kaut kas varētu mainīties. Ka varētu notikt kaut kas tāds, kas manu pārliecību varētu mainīt par 180 grādiem.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Neko sliktu nenojaušot, kā ierasts, lapoju ziņu portālu. Acis aizķērās pie atsevišķām ziņām. “Oskars Lepers izsakās par savu līdzību ar Leonardo di Kaprio”, “Deniss Ševeļovs: "Kopš sāku skriet un meditēt katru dienu, sliktu dienu man vairs nav"”, “Iekārojami vecpuiši meklē līgavas”. Nez kāpēc nolēmu apskatīt iekārojamo vecpuišu bilžu galeriju – tiešām smuki puiši. 

Tālāk, kā jau vienmēr, atvēru sporta sadaļu. Iepriekš nebiju ievērojis, ka Latvijas futbola izlases sportisti ir tik simpātiski un atlētiski. Šaurie karoga krāsas šorti ļoti labi izceļ viņu spēcīgos augšstilbu un gūžu muskuļus – prieks skatīties, jo bez spēcīgām kājām futbolā neuzvarēt. Un arī mūsu basketbolisti ir ļoti stalti, prieks, ka tādi vīri aizstāv valsts godu ārzemēs. Turklāt sviedru lāsēm klātos bicepsos ir kaut kas estētiski pievilcīgs. Nedaudz atgādina lielmeistara Mikelandželo leģendāro skulptūru “Dāvids”. Šī skulptūra ir vienkārši dievīga un sensuāla. Pat nedaudz uzbudinoša.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu