Saturs
Latvijā
Klik
HIV jaunie vaibsti: vecmāmiņa ar māju, BMW un kūrorta romānu Skolēniem atņemtais skābeklis jeb kovidiotu ziņas (5) Pusaudzis, kurš ar vēstuli prezidentam satricināja internetu Viedokļi Šausmu sēšana - islāmistiskā terorisma galvenā taktika (1) Cīņa ar Covid-19: kuras valstis ir teicamnieces, bet kuras - nesekmīgās? Kampjam, kamēr varam? Viedoklis par algu paaugstinājumu valdībai Latvijā Viesstrādnieku paverdzināšanas lieta: ko domā konditorejas uzņēmuma "Adugs" darbinieki (14) Gods pār varu? KNAB pret partiju melnajām kasēm (1) Pasaulē Ledus ir sakustējies: pasaule sāk nopietni uztvert klimata politiku Kasema Soleimani ēnā: stāsts par nogalināto Irānas kodolzinātnieku Fotostāsts ⟩ Gigantiskas lelles, muzikālie pērtiķi un sēras par Maradonu - aizvadītā nedēļa bildēs! Bizness Pandēmija un gads pēc finanšu sistēmas "kapitālā remonta". Kas mainījies? (2) Sejas maskas nost neliksim jeb kādēļ vakcīna nebūs burvju nūjiņa (3) Sports Briedis pret Fjūriju. Cik tas ir reāli? (1) Kā hokeja maestro Helmuts Balderis sakrāja 142 punktus 22 spēlēs (3) Fotostāsts ⟩ Ernests Gulbis un viņa lidojošās un formu zaudējušās raketes (1) Kultūra Aigars Grauba: "Jumprava" filmā neko neslēps Fotostāsts ⟩ Trīs izcili aktieri apvienojas filmizrādē "Kino un mēs" Dzīvesstils Fotostāsts ⟩ Kad ciema ēku fasādes iekrāsojas sarkanas: paprikas galvaspilsētas ciems Serbijā Juris Batņa par pirts rituālu dziedinošo spēku, lai slimība netiktu klāt Rietumiem pa pēdām: interjera dizains padomju laikos

Ar pelēko smadzeņu vielu un šķēpiem uz Latvijas neatkarību

4 min lasīšanai
FOTO: Andrejs Liepiņš, LNB kolekcija "Zudusī Latvija"

1919. gada 18. novembris. Apritēja Latvijas republikas pastāvēšanas pirmais gads. Tas ir bijis laiks, kad Latvija dibināja valsts pamatus un izmisīgi cīnījās par savu brīvību un neatkarību. TVNET piedāvā atskatu uz to, ko šajā dienā rakstīja Latvijas prese.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Konteksts

1919. gads Latvijai ir pagājis Brīvības cīņu zīmē. Lai arī 19. gada 11. novembrī Latvijas armija atbrīvoja Rīgu no Bermonta-Avalova karaspēka, Kurzeme un Latgale vēl aizvien bija ienaidnieku kontrolētas.  

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu