Saturs
Pasaulē
Klik
Viesstrādnieku paverdzināšanas lieta: ko domā konditorejas uzņēmuma "Adugs" darbinieki (14) Aigars Grauba: "Jumprava" filmā neko neslēps Fotostāsts ⟩ Francijas karalienes Marijas Antuanetes privāto lietu noslēpumi Viedokļi Cīņa ar Covid-19: kuras valstis ir teicamnieces, bet kuras - nesekmīgās? Kampjam, kamēr varam? Viedoklis par algu paaugstinājumu valdībai ASV politizētā tiesu sistēma (7) Latvijā Gods pār varu? KNAB pret partiju melnajām kasēm (1) Ziedojumi partijām: labi regulēti, bet problemātiski Pasaulē Fotostāsts ⟩ Gigantiskas lelles, muzikālie pērtiķi un sēras par Maradonu - aizvadītā nedēļa bildēs! Fotostāsts ⟩ Kā mēs esam iemācījušies sadzīvot ar Covid-19 Naudas aizplūšana, neuzticība un tehnoloģijas: žurnālistikas vide mūsdienās Bizness Priekšnieka loma krīzes laikos un ko vēlas darbinieki no savas darbavietas (3) Nauda runā ⟩ "Latvija šai krīzei bija sagatavojusies labāk nekā citas Eiropas valstis" (15) Sports Fotostāsts ⟩ Ernests Gulbis un viņa lidojošās un formu zaudējušās raketes (1) Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Hārtlijam būs jāiztiek bez "amerikāņiem" Fotostāsts ⟩ Djego Maradona. Dzīves baudītājs, izcils futbolists un pretrunīgi vērtēta persona (1) Kultūra Fotostāsts ⟩ Trīs izcili aktieri apvienojas filmizrādē "Kino un mēs" Kiwie: "Popkultūra pašlaik romantizē depresiju" Dzīvesstils Lēdija Godiva – kailā jātniece Koventrijas ielās (6) Vīna lodziņi Florencē: kad vēsture atdzimst mūsdienās Skelets skapī jeb horoskopa zīmju slēptākās atkarības. Uzzini savu!

Kā mainās norunāto laulību kultūra Indijā

4 min lasīšanai
FOTO: AP/Scanpix

Ananja (vārds mainīts) bija 15 gadus veca, kad viņas 19 gadus vecā māsa izgāja pie vīra. Viņa ar vecāku izraudzīto līgavaini pirms kāzām bija tikusies tikai vienreiz, vēsta raidorganizācija CNN.

ABONENTIEM ABONENTIEM

"Manas vecākās māsas laulība bija tradicionāla. Es nedomāju, ka viņa bija tam gatava. Viņa neizskatījās pēc laimīgas līgavas. Domāju, ka 19 gadi - tas ir pārāk mazs vecums, lai precētos," viņa norāda.

Abas pārējās Ananjas māsas tieši tāpat tika izprecinātas 22 un 26 gadu vecumā.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu