Saturs
Sports
Klik
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Divi diskriminācijas veidi un likumu morāle: par Saeimas 14. janvāra balsojumu Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli

Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Kad Fāzels sprukās, bet Koziols sapņo par IIHF Slavas zāli

5 min lasīšanai
Renē Fāzels (no kreisās) un Vladimirs Putins FOTO: AP/Scanpix

Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels ir šaurā bezizejā. Runājot šaha terminoloģijā, viņam ir atlikuši tikai slikti un ļoti slikti gājieni vai pat zugzvangs... Kad katrs nākamais gājiens ved tuvāk bezdibenim. Kur rīkot 2021. gada pasaules hokeja čempionātu? 

ABONENTIEM ABONENTIEM

Līdz prezidenta vēlēšanām Baltkrievijā viss bija tik skaisti - "sapratne bez robežām", bet izrādījās, ka sapratnei ir gan robežas un ka hokejs nebūt nav pati lielākā baltkrievu tautas vērtība.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu