Saturs
Viedokļi
Klik
Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Viedokļi Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Divi diskriminācijas veidi un likumu morāle: par Saeimas 14. janvāra balsojumu Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Atslābums Kataras krīzē – kas par to jāzina? Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem Diena, kad mašīna pārspēja cilvēku domāšanā Mīlestība un citas barikādes

Cilvēces nākotne ir mūsu pašu rokās

4 min lasīšanai
FOTO: Shutterstock

Covid-19 pandēmija ir parādījusi, cik cieši savienoti mēs esam viens ar otru. Viens inficēts dzīvnieks Ķīnā aizsāka ķēdi, kuras sekas tagad, gandrīz gadu vēlāk, joprojām ir jūtamas ikvienā planētas nostūrī.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Padomājiet par visu cilvēci, ieliekot to viena cilvēka mūža ietvarā. Tipiskais sugas pastāvēšanas mūžs ir apmēram viens miljons gadu, un cilvēce ir tikai aptuveni 200 000 gadus sena. Tātad mēs esam pusaudža gados.

Līdzīgi kā pusaudžu gados, strauji pieaug mūsu spēks un līdz ar to arī spēja iekulties nepatikšanās.

Mēs esam gandrīz gatavi pasaulei un galvu reibinošajam nākotnes potenciālam. Taču attiecībā uz riskiem mēs esam impulsīvi un bezrūpīgi, tiecoties pēc īstermiņa ieguvumiem, bet neaizdomājoties par cenu, ko nāksies maksāt ilgtermiņā.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu