Saturs
Dzīvesstils
Klik
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem

Talantu šovu uzvarētāji: kurš sevi realizējis, bet kurš palicis aizmirstībā?

6 min lasīšanai
FOTO: LETA, publicitātes foto, ekrānuzņēmums no STV Pirmā! video / TVNET kolāža

Kopš pirmā Latvijas realitātes šova “Talantu fabrika” pagājuši 17 gadi. Daudzās mājsaimniecībās kļuva par paradumu sekot līdzi dziedošo talantu dzīvei slēgtās telpās un baudīt viņu muzikālos priekšnesumus.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Tieši televīzijas talantu šovos iepazinām šobrīd populārus izpildītājus, piemēram, Donu, Aiju Andrejevu, Aminatu, taču daudzi šovu dalībnieki, piemēram, pirmās un otrās sezonas uzvarētāji Chilli un Snake ir pazuduši no lielās skatuves. Kā talantu šova uzvarētājiem iegriezusies dzīve pēc iznākšanas no šova telpām, un ar ko viņi nodarbojas tagad?

“Talantu fabrika”

Pirmajā “Talantu fabrikā”, kas pie televīzijas skatītājiem nonāca 2003. gadā, uzvaras laurus plūca Chilli jeb Ilva Šeškauska.

Tā paša gada novembrī dziedātāja laida klajā savu debijas albumu ar nosaukumu “Chilli”, bet 2008. gadā piedalījās šovā "Koru kari", kur finālā ar Liepājas kori ierindojās trešajā vietā. Šķiet, ka ar to arī Ilvas sapnis par spožas mākslinieces karjeru bija izsapņots.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu