Saturs
Viedokļi
Klik
Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Viedokļi Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Divi diskriminācijas veidi un likumu morāle: par Saeimas 14. janvāra balsojumu Trampa tīmekļa platformas likvidēšanas bīstamība Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Atslābums Kataras krīzē – kas par to jāzina? Vai bioloģiski audzēta gaļa klimatam tiešām ir draudzīgāka? Sašķeltāka ASV bijusi tikai pilsoņu karā Bizness Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Nauda runā ⟩ Vakcinējoties riski ir desmitiem, pat simtiem reižu mazāki nekā nevakcinējoties Sports Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Naļimovs piekauts, Gaļimovs operēts (?), Voris - savainots… Nolikt savu labklājību un sapņus pie kājām Latvijas neatkarībai Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Diena, kad mašīna pārspēja cilvēku domāšanā Mīlestība un citas barikādes 2021. – attālinātās dzīves tehnoloģiju gads

Esmu tik ļoti radošs, ka nemaksāšu nodokļus

3 min lasīšanai
FOTO: Toms Lūsis/TVNET

Visi cilvēki kā cilvēki, strādā savus garlaicīgos un vienmuļos darbus, lai kaut kā vilktu iztiku, tāpēc ir likumsakarīgi, ka viņi maksā pilnus nodokļus. Bet es esmu radošais. Tas, ko daru es, ir daudz svarīgāks. Pārējiem jābūt pateicīgiem par to, ka es esmu un visiem ir iespēja vērot manu unikalitāti. Tieši tāpēc man nedrīkst prasīt maksāt tikpat lielus nodokļus kā pārējiem. Esmu īpašs.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Lai arī pārspīlēju, aptuveni šādi no malas izskatās pašmāju radošo personību sašutums par plānotajām izmaiņām autoratlīdzību režīmā. Iedomājieties – stulbā valdība vēlas, lai arī viņi no nopelnītās naudas maksātu aptuveni tikpat daudz nodokļus, cik pārējie. Šausmas. 

Tā, piemēram, tēlnieki, protestējot pret nodokļu izmaiņām, savus darbus ietina melnā plēvē. “Reformas izraisītās sekas padarīs par neiespējamu nākotnē radīt lielformāta pilsētvides objektus, jo dramatiskā nodokļu sloga dēļ tiks izraisīts tēlniecības darbu realizācijas izmaksu kāpums," komentē Latvijas tēlnieki. Šeit gan vērts precizēt, ka “dramatiskais nodokļu slogs” joprojām paredzēts mazāks par visu pārējo maksātajiem nodokļiem.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Pierakstīties
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu