Saturs
Viedokļi
Klik
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem

Esmu tik ļoti radošs, ka nemaksāšu nodokļus

3 min lasīšanai
FOTO: Toms Lūsis/TVNET

Visi cilvēki kā cilvēki, strādā savus garlaicīgos un vienmuļos darbus, lai kaut kā vilktu iztiku, tāpēc ir likumsakarīgi, ka viņi maksā pilnus nodokļus. Bet es esmu radošais. Tas, ko daru es, ir daudz svarīgāks. Pārējiem jābūt pateicīgiem par to, ka es esmu un visiem ir iespēja vērot manu unikalitāti. Tieši tāpēc man nedrīkst prasīt maksāt tikpat lielus nodokļus kā pārējiem. Esmu īpašs.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Lai arī pārspīlēju, aptuveni šādi no malas izskatās pašmāju radošo personību sašutums par plānotajām izmaiņām autoratlīdzību režīmā. Iedomājieties – stulbā valdība vēlas, lai arī viņi no nopelnītās naudas maksātu aptuveni tikpat daudz nodokļus, cik pārējie. Šausmas. 

Tā, piemēram, tēlnieki, protestējot pret nodokļu izmaiņām, savus darbus ietina melnā plēvē. “Reformas izraisītās sekas padarīs par neiespējamu nākotnē radīt lielformāta pilsētvides objektus, jo dramatiskā nodokļu sloga dēļ tiks izraisīts tēlniecības darbu realizācijas izmaksu kāpums," komentē Latvijas tēlnieki. Šeit gan vērts precizēt, ka “dramatiskais nodokļu slogs” joprojām paredzēts mazāks par visu pārējo maksātajiem nodokļiem.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu