Saturs
Viedokļi
Klik
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem

Cilvēkiem, kas atsakās valkāt sejas maskas, smird elpa

3 min lasīšanai
FOTO: Toms Lūsis/TVNET

Ja pērtiķim iedod granātu un viņš to uzspridzina cilvēku pūlī, kurš ir vainīgs – pērtiķis vai tomēr cilvēks, kurš iedeva granātu? Līdzīgi, ja alternatīvi apdāvinātas personas atsakās publiskās vietās iekštelpās valkāt sejas maskas – vainosim viņu intelekta kapacitāti vai tomēr tos prāta dižgarus, kas jau pusgadu publiski klaigā, ka maskas neko nedod? 

ABONENTIEM ABONENTIEM

Vai zinājāt, ka pērtiķiem piemīt ievērojamas prāta spējas? Piemēram, punduršimpanzes saprot vairāk nekā 3000 vārdus, orangutani ir pierādījuši, ka spēj ātri izdomāt jaunas idejas, bet šimpanzes īslaicīgās darba atmiņas uzdevumos var pārspēt pat cilvēkus. Tāpat pērtiķi prot izmantot darbarīkus. 

Esmu novērojis, ka arī cilvēki, kuri uzskata, ka masku valkāšanas uzspiešana ir viņu cilvēktiesību pārkāpums, saprot aptuveni 3000 vārdus. Viņi spēj darīt vienkāršus mehāniskus darbus, kas neprasa pārāk lielu smadzeņu piepūli, kā arī īslaicīgā atmiņā spēj saglabāt līdz pat trim dažādiem viltus ziņu lapās noskatītajiem video. 

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu