Saturs
Latvijā
Klik
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem

Ziedojumi partijām: labi regulēti, bet problemātiski

5 min lasīšanai
FOTO: TVNET

Nesenais partijas "Latvijas attīstībai" ziedojumu skandāls liek uzdot jautājumu, vai Latvijā ir nepieciešamais regulējums un pienācīga kontrole, lai novērstu slēptu interešu ietekmi politikā. Par to un citām saistītām tēmām jaunākajā raidījuma "Komforta zona" sērijā.  

ABONENTIEM ABONENTIEM

Diskusijas sākumā Saeimas deputāte Inese Voika vaicāta, kā redz turpmāko sadarbību ar "Latvijas attīstībai" pēc ziedojumu skandāla. Deputāte sacīja, ka šo jautājumu pārrunāja ar Latvijas Attīstībai un saņēmusi apliecinājumus, ka nelikumīgas prakses nebija. Tomēr deputāte norādīja, ka apvienības “Attīstībai/Par!” nākotne būs atkarīga no KNAB pārbaudes rezultātiem.

Savukārt Saeimas deputāte Ļubova Švecova norādīja, ka partijas un ziedotāji, iespējams, šādi rīkojas, jo nevēlas saskarties ar sabiedrības kritiku. Saskaņā ar deputātes vārdiem, jo lielāka ir ziedojuma summa, jo vairāk jautājumu tas raisa, jo sabiedrības uztverē, viņasprāt, ziedojumi partijām ir vairāk saistīti ar ambīciju un savtīgu interešu apmierināšanu, nevis ar sabiedrības interesēm. Partijas to saprot un tāpēc meklē alternatīvus ziedojumu saņemšanas veidus, sacīja Švecova.     

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu