Ko ziņu portāli tev nestāsta!
Foto: TVNET kolāža
Toms Lūsis
Ko ziņu portāli tev nestāsta!
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments

Publiski arvien biežāk izskan pārmetumi medijiem par pārlieku vienpusēji apskatītajiem jautājumiem Covid-19 pandēmijas sakarā. Sapratu, ka “pretējās frontes” viedoklis tiešām netiek atsopoguļots pietiekami plaši. Lai šo situāciju labotu, pēdējo nedēļu esmu pavadījis dažādās vīrusa noliedzēju domubiedru grupās.

Pat deputāts Gobzems sociālajos tīklos rakstīja: “Kad Jūs pēdējo reizi meinstrīma medijos redzējāt divus pretējus viedokļus, pilnīgu pozīcijas un opozīcijas viedokli? Par jebko. Viņi tak vairs pat neslēpjas. PR mašinērija.” Saprotams, ka šai mašinērijai jāpieliek punkts, tāpēc piedāvāju jums viedokļus, kas citos portālos nav izskanējuši. 

Tā kā ziņojumapmaiņas lietotnē Telegram cilvēki savus uzskatus par situāciju valstī izklāstīja publiskās grupās, pieņemu, ka viņi tikai priecāsies par sacītā izskanēšanu plašāk un bez jebkādas anonimitātes. Lai būtu pavisam godīgi un tiktu apskatīti abu pušu viedokļi, citātiem pievienošu arī īsus savus komentārus. Vienīgi nezinu – esmu pozīcija vai opozīcija, bet tas šoreiz nav būtiski. 

Armands:
“Izolēšana kā tāda + maskas ir svarīgs cilvēka psihes kontroles mehānisms. Salauzīs/ nesalauzīs un, skatoties no tā, turpmākās darbības. Es domāju, ka tiem psihopātiem ir padomā 3. vilnis pēc 1. vakcinācijas viļņa, lai salauztu nākošo daļu cilvēku, un, ja vajadzēs, 4. vilnis utt. Domāju, ka viņiem tas viss ir arstrādāts viņu situāciju modulācijās.

Tēmas
Uz augšu