Saturs
Dzīvesstils
Klik
Cietsirdība bez mēra: 90. gadu kriminālās subkultūras Nauda runā ⟩ Rīga līdz šim nav īpaši centusies piesaistīt investīcijas mājokļu jomā Kas jauns hokejā? Runā Matulis: neņemt 10 miljonus eiro – tas būtu stulbums! Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē 5 Latvijai nozīmīgi cilvēki potenciālajā Baidena administrācijā Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Bizness Pianists un dejotāja pandēmijas izraisītajā krīzē: informācijas krustceles un cerība kā “plāns B” Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Teiglahs, cimess, imberlahs. Saruna ar Latvijas ebreju kulinārā mantojuma pazinēju Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts?

Slavenas Latvijas sievietes, kuras mākslīgi uzlabojušas savu izskatu

5 min lasīšanai
Ilustratīvs attēls. FOTO: Shutterstock

Arvien aktīvāka kļūst sieviešu kustība, kas iestājas par dabisko skaistumu, tomēr ir dāmas, kuras atzīst - bez skaistuma uzlabošanas procedūrām nevar dzīvot. 

ABONENTIEM ABONENTIEM

Arī Latvijā ir vairākas sabiedrībā pazīstamas dāmas, kuras nekautrējas publiski runāt par plastisko operāciju veikšanu un sava skaistuma mākslīgu uzlabošanu. Piedāvājam iepazīties ar slavenu pašmāju dāmu stāstiem!

Juta Valdmane

Fitnesa entuziaste, ceļotāja un influencere Juta Valdmane neslēpj, ka ir palielinājusi krūtis un ar filleriem - lūpas. 

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu