Saturs
Viedokļi
Klik
Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Viedokļi Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Divi diskriminācijas veidi un likumu morāle: par Saeimas 14. janvāra balsojumu Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Atslābums Kataras krīzē – kas par to jāzina? Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem Diena, kad mašīna pārspēja cilvēku domāšanā Mīlestība un citas barikādes

Visreibinošākais cilvēka izaicinājums nav mīlestība vai nauda, bet gan vara

6 min lasīšanai
Trampa atbalstītāji ielauzušies Kapitolija ēkā FOTO: Reuters/ScanPix

Ainas, kuras vakar TV ekrāns piedāvāja no Vašingtonas Kapitolija, bija mulsinošas. Pasaules acu priekšā Donalda Trampa atbalstītāji bez problēmām šķērsoja policijas „ķēdi“ un „ieņēma pozīcijas“ kongresa sēžu zālē. Deputāti bija spiesti slēpties zem galdiem un krēsliem, lai telefoniski „atvadītos“ no tuviniekiem. 

ABONENTIEM ABONENTIEM

Tikmēr „puiši no tautas“ (ar Trampa karogiem rokās) fočēja pašiņus un pozēja uzbrukumu telpā, kurā deputātiem bija jānobalso par prezidenta vēlēšanu rezultātu. Aina atgādināja 1993.gada sovjetisko patriotu uzbrukumu Maskavas parlamenta ēkai jeb valsts apvērsumu kādā no Latīņamerikas vai Āfrikas valstīm. Taču nē – viss notika Vašingtonā. Tas, cik viegli un ērti var iekļūt „līdz zobiem apsargātā“ ASV kongresa sanāksmes zālē un iztrenkāt tautas vēlētus deputātus balsojuma laikā, šķita prātam neaptverams fakts.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu