Saturs
Viedokļi
Klik
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Divi diskriminācijas veidi un likumu morāle: par Saeimas 14. janvāra balsojumu Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli

Vai trešais pasaules karš mums tuvojas?

4 min lasīšanai
ASV flote. Ilustratīvs attēls FOTO: AFP/SCANPIX

Ar kariem vienmēr notiek viens un tas pats – tie ierodas negaidīti. Uzsprāgst impulsīvi un pārsteidz nesagatavotus mūs pārējos. Pašlaik klusiņām tiek runāts par to, ka “varbūt Putins mums uzbruks“, bet varbūt tomēr to nedarīs. Protams, viņa medijos var labi pamanīt revanšistiem raksturīgas tēmas un vajadzību atjaunot vecās PSRS un Romanovu impērijas robežas.

ABONENTIEM ABONENTIEM

Lai to panāktu, jau 15 gadus Latvijā dzīvojošie tiek turēti Kremļa informatīvās telpas tvanā ar visu tai piederošo manipulatīvo raksturu. Kā lielisks pierādījums šim propagandas efektam ir ziņa par to, ka  vairums Daugavpils veselības aprūpes personāla nevēloties vakcinēties pret  covid19. Tas, ka Kremļa propaganda lieliski manipulē ar mūsu publiku sociālajos medijos un publika sāk dancot pēc viņu stabules, arī nav noslēpums. Kūda un rīda pret Latvijas valdību, tās lēmumiem, izplata apšaubāmu informāciju par pandēmiju un sēj neapmierinātību pret brīvas un demokrātiskas Latvijas attīstību pa Rietumu liberālo tradīciju ceļu. Izsmej un padara par muļķiem publicistus un viedokļu veidotājus, kas kritiski domā. Tad kāpēc nobijušies ir zviedri? Vai ar viņiem netiek darīts tas pats?  Jā, tieši tas pats. Šajā rakstā es nepievērsīšos tam, kāpēc Putins šo visu dara. Runāšu par to – kā tas var notikt. 

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu