Saturs
Bizness
Klik
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem

Mums ir jāuzklausa un jāuzticas medicīnas nozares profesionāļiem

5 min lasīšanai
FOTO: Edijs Pālens/LETA

Covid-19 pandēmijas ietekmē ir ievērojami mainījusies mūsu visu ikdiena, un atsevišķas nozares ir apstājušās. Taču ir kāda nozare, kurā arī pandēmijas laikā turpinās aktīva darbība, jo bez tās nevar iztikt nedz iedzīvotāji, nedz uzņēmumi. Plašāk par aktualitātēm enerģētikas un siltumapgādes jomā pandēmijas laikā pastāstīja uzņēmuma “Adven Latvia” valdes loceklis Māris Kānītis.

ABONENTIEM ABONENTIEM

- Kā tas vispār ir – strādāt laikā, kad nevar pateikt, kas būs rīt vai pēc nedēļas? Šeit būtu jārunā par valstī noteiktajiem ierobežojumiem, kas tiek noteikti pēdējā brīdī...

- Tā tas ir – protams, ka gatavojamies dažādiem situācijas attīstības scenārijiem, tomēr līdz galam ko prognozēt nevar, jo situācija var mainīties ļoti strauji. Taču galvenais šajā situācijā ir saglabāt mieru un balstīties uz ekspertu sniegtajām rekomendācijām. 

Ar to vēlos teikt, ka medicīnas nozarē ir eksperti, kuru sniegtās rekomendācijas ir jāuzklausa. Vadoties pēc tām, mēs šīs rekomendācijas varam integrēt uzņēmējdarbībā un nodrošināt pakalpojumu nepārtrauktību.

Mēs uzņēmumā uzsveram to, ka katram ir jānodarbojas ar lietām, kas padodas vislabāk. Mūsu uzņēmumam tā ir energopakalpojumu sniegšana. Taču medicīnas nozare ir tā, kurā eksperti ir nozares profesionāļi, tādēļ mums ir jāuzticas viņiem.

Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu