Tiek uzskatīts, ka tērps, kas bijis personībai mugurā zvaigžņu brīdī, nes sevī veiksmes un slavas auru mūžīgi. Tomēr citi apgalvo, ka tā ir tikai parasta lupata, kurā nav ne miņas no tās valkātāja. Lai vai kā ir patiesībā, cilvēki aizvien ir gatavi maksāt miljonus par šīm lietām. Uzzini, kuri sieviešu apģērbi tikuši pārdoti visdārgāk!

ABONENTIEM ABONENTIEM

Lielbritānijā izsolē 2015. gadā pārdotas ap 1890. gadu šūdinātās Anglijas karalienes Viktorijas apakšbikses. Summa, kas tika samaksāta par karaliskajām apakšbiksēm, kuru vidukļa apkārtmērs ir 127 centimetri, deviņas reizes pārsniedza sākotnējās prognozes! Apakšbikses tika pārdotas par 4500 mārciņām jeb 5010 eiro. "Šīs bikses, ņemot vērā to izcelšanos un vēsturi, ir lielisks īpašums. Uz tām ir izšūta monogramma, un mēs esam pārliecināti, ka tās ir piederējušas karalienei Viktorijai,» sacīja izsoles rīkotājs Čārlzs Hensons. Apakšbikses pārdeva kāda britu ģimene, bet tās iegādājās anonīms pircējs no Kanādas. Karaliene Viktorija Apvienotajā Karalistē valdīja no 1837. līdz 1901. gadam, kas ir ilgākais laiks britu vēsturē.  

FOTO: Reuters/AP/Scanpix, AFP/LETA, Itar-Tass/Scanpix

Amerikāņu aktrises Kerijas Fišeres tēlotās princeses Leas ("Zvaigžņu kari") valkātais divdaļīgais kostīms izsolē nonācis 2015. gadā. Tērps, kurš izsolīts gadu pirms leģendārās aktrises nāves, pircējam izmaksājis 79 074 eiro. Pircējs, kurš palika anonīms, tērpu saņēma kopā ar tam pieskaņotajiem zābaciņiem un rotaslietām.  

FOTO: Stringer/Reuters/Scanpix