Vējonis, Šneps, Jaunups... Bijušais basketbola izlases ģenerālmenedžeris atklāti par LBS aizkulisēm
Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis, Latvijas vīriešu valstsvienības ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs, Latvijas Baskebola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps Foto: Zane Bitere, Edijs Pālens/LETA. Kolāža:TVNET
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments

2019. gada jūnijā Artūrs Štālbergs kļuva par Latvijas vīru basketbola izlases ģenerālmenedžeri. Ilgi gan Latvijas Basketbola savienībā (LBS) viņš nenostrādāja, jo 2020. gada martā no amata atkāpās komandas nesekmīgā Eiropas čempionāta kvalifikācijas ievada dēļ. Viņš joprojām aktīvi vēro un publiskajā vidē komentē LBS notiekošo, tāpēc TVNET Štālbergu aicināja uz garāku sarunu.

Viens no pienākumiem ģenerālmenedžera amatā bija piesaistīt sponsorus. Publiskajā telpā joprojām virmo runas, ka Artūrs Štālbergs pusgada laikā tā arī neesot spējis LBS piesaistīt nevienu eiro. Vai tā ir taisnība?

Bija sponsori, ar kuriem es runāju. Bija sarunas arī noslēguma stadijā. Vienā brīdī iejaucās Edgars Šneps un gribēja sponsoru pārnest uz sevi, saprast, kas tur notiek. Tad arī viss tur apstājās. Tā tās lietas nedara, bet tā nu tas bija. Jā, man līgumā bija punkts, ka jāpiesaista konkrēta naudas summa no sponsoriem. Līdz noteiktajam datumam tik tiešām vajadzīgā summa netika piesaistīta. 

Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Uz augšu