Kā četri vīri šķūnī radīja pasaulē lielāko motociklu ražotāju
Harley-Davidson stāsts
No kreisās: dibinātājs un viceprezidents Viljams Deividsons, prezidents Valters Deividsons, pārdošanas vadītājs Artūrs Deividsons un galvenais inženieris Viljams Hārlijs Foto: TVNET kolāža
Kā četri vīri šķūnī radīja pasaulē lielāko motociklu ražotāju
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments

Kad Viljams Hārlijs un Artūrs Deividsons pirms vairāk nekā 100 gadiem izgatavoja velosipēda prototipu ar nelielu benzīna motoru, viņi pat iedomāties nevarēja, ka jau drīz vien ražos motociklus un ar gadiem liks pamatus  motobraukšanas kultam ar miljoniem sekotāju visā pasaulē. Viņiem pat sapņos nerādījās, ka 3 x 5 metru šķūnī radīs braucamo, kas liks pamatus brīvības simbolam un amerikāņu sapņa iemiesojumam.

Kad Viljams Hārlijs un Artūrs Deividsons pirms vairāk nekā 100 gadiem izgatavoja velosipēda prototipu ar nelielu benzīna motoru, viņi pat iedomāties nevarēja, ka jau drīz vien ražos motociklus un ar gadiem liks pamatus motobraukšanas kultam ar miljoniem sekotāju visā pasaulē. Viņi pat iedomāties nevarēja, ka 3 x 5 metru šķūnī radīs transportlīdzekli, kas pusgadsimtu vēlāk kļūs par brīvības simbolu un amerikāņu sapņa iemiesojumu.

Tēmas
Uz augšu