Viņa cīnījās par body positive ideju un publiski nosodīja seksuālu uzmākšanos Holivudā gadu desmitiem vēl pirms #MeToo ēras. Tāpat blondā dīva aktīvi iesaistījās #BlackLivesMatter kustībā. Atkal un atkal tiek uzdoti jautājumi par reālo personu, kas slēpjas Merilinas Monro ķermenī patiesībā. Kas raksturo visvairāk fotografēto Holivudas zvaigzni un 20. gadsimta arhetipisko seksa simbolu? Fotostāsts par zvaigzni, kurai šonedēļ (01.06.) apritētu 95!

Atkal un atkal tiek uzdoti jautājumi par to, kas īsti bija Merilina Monro. Kas raksturo visvairāk fotografēto Holivudas zvaigzni un 20. gadsimta arhetipisko seksa simbolu?
Atkal un atkal tiek uzdoti jautājumi par to, kas īsti bija Merilina Monro. Kas raksturo visvairāk fotografēto Holivudas zvaigzni un 20. gadsimta arhetipisko seksa simbolu? Foto: Reuters/EPA/AFP/AP/Sipa/Scanpix
Savas dzīves laikā Merilina Monro bija iemantojusi jautras personības un seksa simbola apzīmējumu, nevis "intelektuāles" un "feministes" slavu, kaut gan viņa bieži bija aizskārusi sociālas tēmas, kas aizvien izskan kā akords.
Savas dzīves laikā Merilina Monro bija iemantojusi jautras personības un seksa simbola apzīmējumu, nevis "intelektuāles" un "feministes" slavu, kaut gan viņa bieži bija aizskārusi sociālas tēmas, kas aizvien izskan kā akords. Foto: Reuters/EPA/AFP/AP/Sipa/Scanpix
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments