Eksperti vērtē: kurš šobrīd ir futbola izlases pirmais vārtsargs?
Pāvels Šteinbors, Krišjānis Zviedris, Rihards Matrevics un Roberts Ozols Foto: Latvijas Futbola federācija (LFF)/FK Liepāja
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments

Nerokoties dziļākās vēstures annālēs, kas senākas par 20 gadiem, Latvijas futbola izlasē pārsvarā bijusi diezgan liela skaidrība, kurš ir vadošais vārtsargs. Šī gadsimta sākumā ilgus gadus izteikts pirmais numurs bija Aleksandrs Koļinko, vēlāk no viņa stafeti pārņēma Andris Vaņins. Pēdējā laikā īsākos laika nogriežņos pirmā vārtsarga loma bija uzticēta Pāvelam Šteinboram un Robertam Ozolam. Šobrīd, tuvojoties UEFA Nāciju līgas mačiem, treneriem nāksies palauzīt galvu, lai izvēlētos, kuram bumbu ķērājam uzticēt Latvijas nacionālās izlases vārtu drošību.

Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs neslēpj, ka pirms treniņnometnes viņam vēl nav atbildes uz jautājumu, kurš vārtsargs spēlēs jūnija mačos. TVNET uzrunāja arī Māri Verpakovski, Anatoliju Kreipānu un Ilvaru Koscinkeviču, kuri bija vienisprātis, ka valstsvienībai šobrīd nav izteikta pirmā numura, taču futbola pazinēji nevairījās nosaukt savu šā brīža favorītu pamatvārtsarga lomai.

Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Uz augšu