"Ja citi negrib, lai es dzīvoju, tad es dzīvošu divreiz!" Pirmā intervija ar Kristapu Strūbergu pēc skandāla par vardarbību ģimenē
Kristaps Strūbergs. Foto: Privātais arhīvs
Apollo.lv
Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments 4

"Ja citi negrib, lai es dzīvoju, tad es dzīvošu divreiz! Apziņa - lai viss deg liesmās, ja jau tā vajag! Bet es gribu dzīvot. Nu, tā gribas dzīvot, ka es ar zobiem dzīvē ieķēros kā nikns un izmisis suns! Tā es tam tiku pāri." Pirmajā sarunā pēc skandāla par vardarbību ģimenē mūziķis, grupas "Singapūras satīns" bijušais dalībnieks Kristaps Strūbergs atklāj savas pārdomas par dzīves kritumiem, cilvēku divkosību, īstu mīlestību un nepadošanos.

2021. gada maijā plašu rezonansi izraisīja Strūberga bērnu mātes Mairitas Rosickas paziņojums, ka viņa aiziet no vardarbīgām attiecībām. Gadu pēc notikušā Strūbergs nāca klajā ar paziņojumu, ka pats šajās attiecībās ilgstoši cietis no fiziskas un emocionālas vardarbības.

Vairākus mēnešus Strūbergs intervijām nepiekrita. Šī ir pirmā reize, kad mūziķis komunicē ar medijiem pēc tam, kad maijā "YouTube" video pastāstīja, ko piedzīvojis pats.

Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Uz augšu