"Valdības nāk un iet. Bet man jāēd baltmaize un brētliņas ar visām acīm tomātu mērcē!" Ko no jaunās Saeimas gaida Vidzemē?
Foto: Felicija Vērzemniece/TVNET
Elizabete Elīna Vizgunova-Vikmane
"Valdības nāk un iet. Bet man jāēd baltmaize un brētliņas ar visām acīm tomātu mērcē!" Ko no jaunās Saeimas gaida Vidzemē?
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments 6

TVNET tiešsaistes portāla Klik komanda turpina ceļojumu pa Latvijas reģioniem pirms vēlēšanām. Šoreiz dodamies uz Madlienu, Mālpili un Zaubi. Visu trīs apdzīvoto vietu vēsture iestiepjas jau viduslaikos, taču par nākotni vietējie ir skeptiski. Viņus nesasniedz nedz Rīgas un citu Latvijas pilsētu piedzīvotā ekonomiskā attīstība, nedz priekšvēlēšanu kampaņa. Lielākā daļa aptaujāto nemaz nezina, par ko balsos, – partiju ir pārāk daudz un informācija par to solījumiem nav pieejama. Daudzi zaudējuši ticību pavisam un balsot atkal nedosies.

Madlienā satiekam Jāni, kuru šogad nav sasniegusi nepieciešamā informācija, lai pieņemtu lēmumu par partiju, kura pelnījusi viņa balsi. Jānis dzīvo privātmājā ārpus Madlienas centra un nesaņem priekšvēlēšanu avīzes. Šogad Madlienā nevienu tikšanos ar politiskajām partijām viņš neatminas. Viņš stāsta, ka agrāk viņš balsojis par ZZS – partijā esot bijuši kandidāti, kuri viesuši cerību. Taču pēc Lemberga tiesas prāvām vīrietis skeptiski uztver oligarhu klātbūtni Latvijas politikā. «Tagad atkal ir Šķēle, Šlesers un Ameriks, visi tie kandidāti! Lembergs, kas ir cietumu izsēdējis!» 

Tēmas
Uz augšu