Slēptās kameras video ⟩ Trīs rupji pārkāpumi piecās stundās. Policija pieķer pārdevējus, kas jaunietei pārdod aizliegtās preces
Foto: скриншот видео
Trīs rupji pārkāpumi piecās stundās. Policija pieķer pārdevējus, kas jaunietei pārdod aizliegtās preces
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments 3

17. augustā TVNET GRUPA tiešsaistes žurnāls kopā ar Valsts policijas pārstāvjiem un nepilngadīgu jaunieti devās piecas stundas ilgā reidā. Kā notiek alkoholisko dzērienu, enerģijas dzērienu, cigarešu un citu tabakas izstrādājumu pārdošana jauniešiem? Vai pārdevēji dokumentus pārbauda katru reizi un vecumu nosaka tikai pēc ārējā izskata? Devāmies ielās, lai noskaidrotu, kā ir patiesībā.

Piecu stundu laikā apmeklējām piecas tirdzniecības vietas un vienu nepilngadīgo pulcēšanās vietu, kur mēģinājām iegādāties elektroniskās cigaretes, alkoholisku dzērienu un enerģijas dzērienu.

Rīcības plāns bija tāds - sākotnēji jauniete viena pati devās veikalā, lai iegādātos kādu aizliegto preci. Pēc dažām minūtēm viņai pievienojās ikdienas drēbēs tērpies policists. Gadījumos, kad meitenei pārdeva aizliegtās preces, pie veikala pārdevēja devās policists un pēc neilga brīža pievienojās vēl divi policisti, kas kopīgi veica visas nepieciešamās darbības par šādu rīcību.

Tēmas
Uz augšu