"Bija sajūta, ka atrodos kādā Krievijas guberņā, nevis Rīgā!" Kā tiek pārbaudītas taksometru šoferu valsts valodas zināšanas?
Foto: logoboom/Shutterstock/TVNET kolāža
"Bija sajūta, ka atrodos kādā Krievijas guberņā, nevis Rīgā!" Kā tiek pārbaudītas taksometru šoferu valsts valodas zināšanas?
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments 2

Kāda portāla TVNET lasītāja dalījās ar interesantu stāstu - taksometra  šoferis vispirms aicinājis komunicēt krievu valodā, taču, kad viņa atteikusies, šoferis sācis runāt angliski, kas klientei raisījis bažas, vai taksometra vadītājs vispār prot valsts valodu. Portāls TVNET par šo notikumu centās uzzināt vairāk, kā arī aplūkojām tēmu plašāk.

Portāla TVNET lasītājs stāsta, ka incidents noticis 4. oktobra vakarā.

"Iekāpju automašīnā, un vadītājs man prasa, vai es ar viņu varu komunicēt krievu valodā, - es viņam atbildu, ka nevaru vis, jo es nerunāju krieviski. Viņš turpina vaicāt, vai es saprotu krieviski, es samulsusi atbildu, ka nedaudz, bet turpināšu runāt latviski," norādīja lasītājs.

"Protams, šī nav pirmā reize, kad kāds taksometra šoferis runā krievu valodā, ko pārzina labāk nekā latviešu, bet šī bija pirmā reize, kad auto vadītājs, iespējams, vispār nezina latviešu valodu, par ko liecināja fakts, ka viņš pēc tam pārgāja uz angļu valodu," stāsta lasītāja.

Tēmas
Uz augšu