Šajā nedēļā pirmizrādi kino piedzīvoja Vaideram veltītā dokumentālā filma "Latvijas sporta žurnālistika. Arturs Vaiders". Mūžībā viņš devās 2016. gadā pēc ilgstošas cīņas ar slimību.
Klātienē tiekamies Jūrmalā, restorānā "Jūra", kas pieder viņa draugam un izceļas ar ļoti labu virtuvi. Spēcīgam vīram allaž vajag arī labi paēst.
Spriežot pēc ieraksta biogrāfijā, esi īsts sibīrietis.
Līdz simtprocentīgam nedaudz pietrūkst. Mamma patiešām paaudzēs ir sibīriete. Bija inženiere tehnoloģe, strādāja rūpnīcā, taču salīdzinoši ātri aizgāja. Tēvs ir ukrainis, Omskā nokļuva ar kara laika ievainojumu un ārstējās. Tur arī satikās ar mammu. Spītējot ievainojumiem, kontūzijai, citām kara likstām, nodzīvoja līdz 83 gadu vecumam. Strādāja mierīgu piegriezēja darbu apģērbu rūpnīcā "Boļševička". Es piedzimu 7.maijā, kas kādreiz bija Radio diena. Toreiz dzimumdienas daudz nesvinēja, bet atceros, ka tajās dienās pilsēta bija karogos.
Burātājs no Omskas - pašas Sibīrijas vidienes. Skan nedaudz dīvaini.
Nekā dīvaina. Omskai cauri tek Irtiša. Pavasaros ūdens līmenis upē ceļas par 4-5 metriem un tai ne galu, ne malu redz. Var teikt, ka runāt, staigāt un burāt iemācījos vienlaicīgi. Vecāki strādāja, mani pieskatīja māsa Ludmila, kas jau bija burāšanas sekcijā. Sāka ņemt līdzi, un tā es tur maisījos visiem pa kājām, bet pamazām ļāva darīt te šo, te to, līdz tiku virsū arī uz mazajām jahtām. Mācoties skolā, nodarbojos ar visiem sporta veidiem - slēpošanu, vieglatlētiku, futbolu, volejbolu, vingrošanu. Tāpēc biju fiziski labi attīstīts, kas noderēja arī burāšanai.