TVNETKlikBiznessAbonentiemSatelīttelevīzijas ēra beidzas. Tās lietotāji var jau lēnām gatavoties pārmaiņāmLaura Ozoliņa, TVNET Financenet žurnāliste2023. gada 22. februāris 00:04Facebook LinkedIn Twitter WhatsappComments
BiznessBiznesa aizkulises Shēma, kā Latvijas uzņēmumi tikuši pie strādniekiem, kas nemaksā nodokļus Latvijā
Bizness"Kritiski maz ziņojumu ir no nodokļu un finanšu konsultantiem, un ar "kritiski maz" es domāju 0"
Bizness"Aizdevumi netiek ņemti, lai varētu izdzīvot līdz nākamajai pensijai." Nebanku kreditēšanas sektors pēc reformām
Bizness3Slikta izglītība, nesakārtota tiesu sistēma un citi mīnusi: kāpēc ārvalstu investoriem nav pārāk labs priekšstats par Latviju?
Bizness"Šobrīd ir kā teicienā - cilvēki tēlo, ka maksā nodokļus, bet valsts tēlo, ka sniedz pakalpojumu." Kas notiks ar PVN un citām nodokļu likmēm?
BiznessKamēr autoritārie režīmi iegulda miljardus propagandas mašinērijā, demokrātiskajās valstīs mediji iznīkst