Noslēpumainais stāsts par vīrieti, kurš izskrēja no lidostas un pazuda
Foto: Ekrānšāviņš no YouTube video
TVNET
Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments

Vācieša Larsa Mittanka mīklainā pazušana atpūtas braucienā Bulgārijā, bez šaubām, ir viena no dīvainākajām neatrisinātajām mistērijām vēsturē, kas katram pār muguru liks noskriet saltām tirpām – īpaši pēc lidostas novērošanas kameru ierakstu aplūkošanas, kuros Mittanks redzams pēdējo reizi. Kas ar viņu varēja notikt?

2014. gada 8. jūlijā 28 gadus vecais Larss Mittanks, kliedzot: “Es šeit negribu nomirt! Man jātiek ārā no šejienes”, izskrēja no Bulgārijas pilsētas Varnas lidostas, pārlēca pāri nožogojumam un izgaisa bez pēdām. Kas noveda viņu līdz pilnīgi neloģiskai un nesaprotamai rīcībai? Pastāv vairākas teorijas, tomēr – visu no sākuma.

Atpūtas brauciens – pirmo reizi ārzemēs

Larss Mittanks vadīja ierastu dzīvi Vācijas pilsētā Marnē. Viņš strādāja vietējā spēkstacijā, juta līdzi vietējai futbola komandai, viņam jau vairākus gadus bija draudzene, draugi un ciešas attiecības ar saviem vecākiem. Viņš tika raksturots kā pilnīgi normāls cilvēks.

2014. gada jūnija beigās Mittanks kopā ar četriem tuvākajiem draugiem devās nedēļu ilgā atvaļinājumā uz Bulgārijas pilsētu Varnu. Tas bija viņa pirmais brauciens ārpus Vācijas. Viņi apmetās tūristu iecienītā kūrortā - viesnīcā “Viva Club Hotel”. Šis kūrorts bija slavens Eiropas tūristu vidū, jo tur valdīja saule, smiltis un lēts alkohols. Piecas dienas viņi pavadīja, peldoties baseinā, sauļojoties pludmalē, izklaidējoties klubos un spēlējot vai skatoties futbolu. Tā kā bija vasara un Pasaules kausa pusfināls, spēles tika rādītas ikkatrā kūrorta bārā.

Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments

Tēmas

Uz augšu