Fotoreportāža ⟩ “Par mežoņiem viņus nenosauksi, bet par bandītiem gan!" Imantas problemātiskie pusaudži laupa sirdsmieru visai apkārtnei
Foto: TVNET kolāža
Evija Hauka
, TVNET žurnāliste
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments

5,6 miljonus vērtais Imantas sporta centrs, pie kura sākās pusaudžu konflikts, kas beidzās ar zēna piekaušanu tuvējā mežā, kā magnēts pievelk pusaudžus, kas pulcējas grupās, ar savu agresīvo uzvedību un necenzēto lamāšanos biedējot vietējos iedzīvotājus. Lai gan notikušais ir kas ārkārtējs, vietējie atzīst, ka jau ilgstoši cieš no pusaudžu agresijas. Viss liecina, ka ielas pretējā pusē - aizaugušā meža masīvā pusaudži netraucēti lieto alkoholu.

Anniņmuižas mežā, kur 5. maija vakarā pusaudži piekāva zēnu un video ar izrēķināšanos ievietoja internetā, pirmdienas vakarā ir mierīgi - pastaigājas vien daži cilvēki ar suņiem. Meža aizaugušo daļu caurvij taciņas, tomēr lielākā daļa pastaigu cienītāju neizvēlas klīst pa brikšņiem. Incidents notika nelielā ieplakā, ko tik viegli no ceļa nevar pamanīt. Netālu mežā atrodamas pēdas, kas liecina, ka tajā brīvo laiku pavada pusaudži, - ugunskura vietas, dzērienu pudeles.

Foto: TVNET
Facebook LinkedIn Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Uz augšu