Gultā ar maniaku. Sievietes, kuras iekāroja un apprecēja asiņainākos slepkavas
Foto: TVNET kolāža
Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments 1

Kādas emocijas mūs pārņem, kad lasām vai klausāmies informāciju par nežēlīgu slepkavu un maniaku pastrādāto? Lielākā daļa atbildēs: riebums, dusmas, bailes, pretīgums, naids. Tomēr, pretēji loģikai, ētikai un veselajam saprātam, ir sievietes, kuras piedzīvo pretējas sajūtas.  Viņas apbrīno šos briesmoņus, romantizē viņu zvērības un atzīstas mīlestībā vēstulēs. Vai šo sieviešu uzvedībai ir kāds izskaidrojums? Kā maniaki viņām "izskalo smadzenes", un galu galā kāpēc viņas, inteliģentas personības, piekrīt apprecēt cilvēku, kuram piespriests nāvessods? Lai runā patiesi dzīvesstāsti!

Kā izpētīts, starp šīs parādības cēloņiem var būt gan vientulība, zems pašvērtējums, gan bērnības traumas.

Piemēram, sievietes - upures, kas agrīnā vecumā ir cietušas no vardarbības, zemapziņā meklē vīrieti, kurš viņām nekaitēs, - un paradoksālā kārtā viņas to atrod maniakā, kurš izcieš sodu cietumā. Jā, tieši cietuma restes ir garantija, ka viņš nespēs viņai nodarīt pāri.

Pavisam cita veida sievietes - glābējas, kuras tic, ka viņas var izglābt un izmainīt slepkavu, nostādīt viņu uz pareizā ceļa. Atšķirībā no iepriekšējās maniaku fanu kategorijas viņas neaprobežojas tikai ar mīlas vēstulēm. Ja viņu “skolēns” tiks atbrīvots, viņas labprāt to pieņems un turpinās mēģināt pārvērst viņu par savu vīrieša ideālu.

Un visbeidzot, ir sievietes, kuras ir apsēstas ar sērijveida slepkavām seksuālā ziņā. Sievietes, kuras erotiskajās fantāzijās meklē dominantu. Spēks un pārdrošība, kas bija maniakiem nozieguma izdarīšanas laikā, šīm sievietēm šķiet ļoti uzbudinoši.

Bet tagad laiks pāriet pie reāliem stāstiem!

Rozālija Martinesa un Oskars Rejs Bolins

Astoņdesmitajos gados kravas automašīnas vadītājs vārdā Oskars Rejs Bolins nogalināja vairākas jaunas meitenes. Visi šie noziegumi tika pastrādāti ar milzīgu nežēlību, tāpēc, kad slepkava tika notiesāts, viņam tika piespriests nāvessods. Bīstams psihopāts, kas notiesāts uz nāvi, - amerikāņi atviegloti nopūtās... Tomēr viena ASV pilsone bija sašutusi par Oskaram Rejam Bolinam piespriesto spriedumu un nolēma ar viņu tikties personīgi.

Rozālija Martinesa strādāja par advokāti un aktīvi cīnījās par nāvessoda atcelšanu. "Man bija sajūta, ka tūlīt satikšu Hanibalu Lekteru," viņa sacīja pirms savas tikšanās ar maniaku.

"Bet [satiekoties ar viņu] es izjutu līdzjūtību pret Bolina kungu. Viņš tika turēts kamerā, kuras izmēri bija 2,5 x 3,5 metri ar gultu, rakstāmgaldu un tualeti. Viņa izolācija un vientulība mani aizkustināja līdz sirds dziļumiem, jo ​​es piedzīvoju to pašu. Tas aizrāva man elpu."

Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Uz augšu