"Jaunais Tramps", kurš būtu gatavs atdot Krievijai okupētās Ukrainas teritorijas
Viveks Ramasvami Foto: AFP/SCANPIX
TVNET
Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments 1

Ja kļūtu par prezidentu, būtu gatavs atzīt Krievijas okupētās Ukrainas teritorijas par Krievijai piederošām, kā arī bloķēt Ukrainas uzņemšanu NATO apmaiņā pret Krievijas izstāšanos no militāras savienības ar Ķīnu - tādu pozīciju paudis Viveks Ramasvami, kurš cīnās par republikāņu partijas nomināciju uz ASV prezidenta amatu. Viņu nereti sauc par "jauno Trampu", un daļa ekspertu uzskata, ka tieši viņš bija uzvarētājs republikāņu kandidātu debatēs (eksprezidents Donalds Tramps tajās nepiedalījās). 

Gandrīz miljardieris

Ramasvami ir 38 gadus vecs. Viņš dzimis Sinsinati, Ohaio, indiešu imigrantu ģimenē. 2007.gadā viņš Hārvarda Universitātē ieguva bakalaura grādu bioloģijā, bet vēlāk turpināja jurisprudences studijas Jeila Universitātē. Ramasvami apgalvo, ka, pateicoties veiksmīgiem ieguldījumiem finanšu, farmācijas un biotehnoloģijas sektoros, viņa turība jau studiju laikā sasniegusi 15 miljonus ASV dolāru.

Pēc studijām Ramasvami nodibināja farmācijas uzņēmumu "Roivant Sciences", kas no lielajām farmācijas kompānijām pārpirka patentus medikamentiem, kuru izstrāde kādu iemeslu dēļ bija apstājusies, un tad noveda šo procesu līdz attiecīgā medikamenta palaišanai tirgū.

Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Uz augšu