"Klik" no Indonēzijas ⟩ "Esmu kļuvis par Latvijas fanu." Pazīstams brazīliešu žurnālists par izšķirošo cīņu un vietējā basketbola likstām
Luka Banki un Gustavo de Konti Foto: EPA/Scanpix/TVNET kolāža
Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments

Jau svētdien, 3. augustā, Latvijas un Brazīlijas basketbola izlases sadalīs ceļazīmi uz Manilu un Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālu. Lai aprunātos par gaidāmo maču, TVNET GRUPAS tiešsaistes žurnāls "Klik" uz sarunu aicināja pazīstamā ESPN medija brazīliešu versijas žurnālistu Gustavo Hofmanu.

Izšķirošā cīņa jau teju ir klāt. Kamēr Latvijas izlasei šis turnīrs ir debija Pasaules kausa finālturnīros, brazīliešiem divas reizes ir izdevies kaklā kārt zelta medaļas.

Tiesa, tas ir jau senā pagātnē (1959. un 1963. gadā) un šajā tūkstošgadē, kā atzīst Hofmans, pagātnes spožumu Brazīlijas izlasei vēl nav izdevies atkārtot, bet šajā turnīrā, līdzīgi kā Latvijas izlasei, arī brazīliešiem izdevies paveikt to, ko no viņiem gaidīja retais.

Gribētos apgalvot, ka gaidāmais mačs ir "50/50" cīņa. Sarunas gaitā ar brazīliešu kolēģi atskārtu, ka gadījumā, ja viņš man uzdotu šādus pašus jautājumus, manas atbildes nemaz nebūtu tik atšķirīgas.

Lai arī ģeogrāfiski mūsu valstis atrodas tālu viena no otras, mums un Brazīlijai kā basketbola nācijām šobrīd ir pietiekami daudz kopīgā.

Arī Hofmans, līdzīgi kā kolēģi no Kanādas, atzīst, ka gadījumā, ja tālāk tomēr dosies Latvijas izlase, viņš būšot mūsu valstsvienības fans.

Facebook LinkedIn X Whatsapp
Comments

Tēmas

Uz augšu