Saturs
Klik
Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Viedokļi Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Divi diskriminācijas veidi un likumu morāle: par Saeimas 14. janvāra balsojumu Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Atslābums Kataras krīzē – kas par to jāzina? Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem Diena, kad mašīna pārspēja cilvēku domāšanā Mīlestība un citas barikādes
Kādēļ izvēlēties Klik?
Saturs
Vērtīgs saturs
Klik – ekskluzīvas intervijas, ietekmīgi viedokļi, kritiķu recenzijas, vizuālā stāstniecība, aktualitāšu analīze, ārvalstu mediju publikācijas, fotostāsti.
Saturs
Bez komercreklāmas
Laiks ir nauda, tādēļ Klik abonentiem portāla saturs ir redzams bez komercreklāmām.
Saturs
Stāsti, kas nebeidzas
Mēs ik dienas nodrošinām lasītājus ar ziņām un procesu padziļinātu analīzi Latvijā un pasaulē. Piedalies un stiprini Latvijas informatīvo telpu ar kvalitatīvu saturu uzticamā medijā: Klik – un pasaule atveras!
Klik
Ekskluzīvas intervijas
Ietekmīgi viedokļi
Kritiķu recenzijas
Aktualitāšu analīze
Ārvalstu mediju publikācijas
“Aktuāla intervija” ar Mārtiņu Dauguli
Fotostāsti
Bez komercreklāmām
TVNET un Apollo.lv
3,99
EIRO/MĒN.

Pirmos 3 mēnešus: 1€ / mēnesī
* piedāvājums izmantojams vienu reizi
Klik ir TVNET Grupas tiešsaistes žurnāls, kurā lasāmi, klausāmi un skatāmi mūsu profesionāļu komandas īpaši veidotie materiāli – politikas, ekonomikas, kultūras procesu padziļināta analīze, publicistika, analītisks skats uz notiekošo, viedokļi, intervijas, recenzijas, izglītojoša lasāmviela un kvalitatīva izklaide, kā arī vērtīgas ārvalstu mediju un autoru publikācijas un īpaši veidota “Aktuāla intervija” ar Mārtiņu Dauguli.
Ja vēlaties abonēt Klik uzņēmuma vajadzībām, to var izdarīt šeit
Lasīt vairāk
Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu