Saturs
Pasaulē
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem
Pasaulē
22. janvāris 2021
20. janvāris 2021
Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Izraēla ir pagaidām vadošā valsts vakcīnēšanas pret Covid-19 ātrumā pasaulē. Eksperti lēš, ka vakcinācijai turpinoties pašreizējos tempos, Izraēla jau martā būs ievērojami pietuvojusies pūļa imunitātei un varēs domāt par dzīves atgriešanos normālās sliedēs. Lai noskaidrotu Izraēlas ātruma noslēpumu un iespējamās mācībstundas arī mūsu valstij, portāls TVNET intervēja Izraēlas vēstnieci Latvijā Orli Gilu.
reading time 6 min lasīšanai
Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu "Ir nepatīkami justies kā Eiropas otrās šķiras pilsonim, kam tiek atmesti sliktākas kvalitātes produkti," raksta kāds mūsu lasītājs, kurš gada sākumā lielveikalā pamanījis kafijas paku ar norādi "produkts ražots speciāli Rietumeiropai”. Duālo pārtikas kvalitātes standartu problēmu Savienībā jau 2017. gadā aktualizēja EK priekšsēdētājs Žans Klods Junkers, Eiropā tika sacelts tracis, un šādu diskrimināciju tika solīts vērst par labu. Nolēmām papētīt, kā Latvijai un citām ES dalībvalstīm sokas ar duālās pārtikas problēmas apkarošanu.
reading time 6 min lasīšanai
17. janvāris 2021
16. janvāris 2021
15. janvāris 2021
14. janvāris 2021
10. janvāris 2021
9. janvāris 2021
8. janvāris 2021
Izgāzies apvērsums vai politisks cirks? Atziņas no Trampa ēras norieta Aizejošā Amerikas Savienoto Valstu prezidenta Donalda Trampa atbalstītāju mēģinājums apturēt viņa konkurenta Džo Baidena apstiprināšanu amatā, ielaužoties ASV Kongresā, iezīmēja simbolisku nobeigumu vienai no turbulentākajām lappusēm Amerikas vēsturē. Kā jāvērtē Trampa nelikumīgie mēģinājumi krampjaini turēt no rokām slīdošos varas grožus un vai “trampisma” atblāzma turpinās spīdēt arī pēc viņa paša norieta? Atbildes uz šo un citiem Latvijai aktuāliem jautājumiem mēģinām gūt sarunā ar Latvijā atzītiem ārpolitikas ekspertiem.
reading time 8 min lasīšanai
2. janvāris 2021
31. decembris 2020
Pavisam traks gads (1) 2020.gads lika visai pasaulei iepauzēt. Taču bez Covid-19 aizvadītajā gadā bija vēl daudz citu raibu notikumu. Dramatiskas ASV prezidenta vēlēšanas, Baltkrievijas protesti un to vardarbīgā apspiešana vien dažu simtu kilometru attālumā no Latvijas robežām, Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija saindēšana ar "Novičok", karš Kalnu Karabahā un sprādziens, kas sapostīja daudz cietušo Libānas galvaspilsētu, - TVNET atskatās uz aizvadītā gada svarīgākajiem notikumiem pasaulē.
reading time 6 min lasīšanai
30. decembris 2020
29. decembris 2020
Hibrīddraudi – Baltijas un Taivānas kopīga problēma Lai gan hibrīdkara koncepts nav nekas jauns, 21. gadsimtā par to runā arvien vairāk gan saistībā ar Baltijas valstu drošību, gan arī saistībā ar drošības izaicinājumiem citos pasaules reģionos. 18. decembrī Latvijas Ārpolitikas institūts un Taibejas misija Latvijā rīkoja tiešsaistes diskusiju «Risks and Lessons for Small Democracies: Hybrid Threats in Baltics and Taiwan». Tajā tika salīdzinātas hibrīddraudu pieredzes Baltijas valstīs un Taivānā.
reading time 4 min lasīšanai
26. decembris 2020
21. decembris 2020
17. decembris 2020
Krievijas datu "melnais tirgus" un daži simti kriptovalūtās: kā "Bellingcat" izmeklēja Navaļnija lietu "Liek aizdomāties par durvju rokturiem un to, kur liec savas rokas," par sava darba ēnas pusēm stāsta pētnieciskās žurnālistikas projekta "Bellingcat" izveidotājs Eliots Higinss. Izmantojot publiski pieejamo informāciju un Krievijas datu "melno tirgu", "Bellingcat" atmaskojis pasažieru reisa MH17 notriecējus un bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa indētājus. Tagad projekts arī identificējis Krievijas Federālā drošības dienesta (FDD) aģentus, kuri trīs gadus izsekoja opozicionāru Alekseju Navaļniju, kurš augustā tika saindēts ar ķīmisko ieroci no "Novičok" grupas.
reading time 7 min lasīšanai
12. decembris 2020
11. decembris 2020
9. decembris 2020
7. decembris 2020
6. decembris 2020
4. decembris 2020
Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu