Saturs
Sports
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem
Sports
21. janvāris 2021
20. janvāris 2021
Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Svarcelšana pēdējā laikā gan Latvijas, gan pasaules mediju ziņu virsrakstos nonāk dopinga skandālu, nevis sportisko rezultātu dēļ. Latvijā neviltotu interesi pagājušajā gadā izraisīja Rebekas Ibrahimas (agrāk Kohas) pēkšņā karjeras noslēgšana un pievēršanās ģimenes dzīvei. Latvijā gan joprojām ir pietiekami daudz svarcēlāju, kas šogad paredzētajās Tokijas olimpiskajās spēlēs cer sevi pierādīt sportiski.
reading time 6 min lasīšanai
19. janvāris 2021
Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Tobrīd mēs neviens nezinājām, kā tas (barikādes) beigsies. Mēs bijām gatavi cīnīties un aizstāvēt savu valsti, bet kas būs, ja tiešām sāksies reāls uzbrukums, piemēram, Ministru kabineta ēkai, Saeimai, televīzijai, radio – to neviens nevarēja zināt. Un tomēr mēs tur bijām, plecu pie pleca – cilvēki no dažādām Latvijas vietām, sportisti – bobslejisti, valdības apsardzes dienesta vīri. Mūs visus vienoja vēlme aizsargāt Latvijas neatkarību, nedomājot par to, kas būs pēc nedēļas vai divām.
reading time 3 min lasīšanai
18. janvāris 2021
16. janvāris 2021
Nolikt savu labklājību un sapņus pie kājām Latvijas neatkarībai Vai sapnis par neatkarīgu Latviju var būt svarīgāks par paša un ģimenes labklājību? Atteikties no iespējas būt pasaules sporta elitē kopā ar okupācijas varu un palikt pie "sasistas siles" vai turpināt saņemt svešas varas sniegtos labumus un gozēties slavas saulītē? Pirms 30 gadiem aukstā janvāra dienā Latvijas bobsleja saime izlēma būt kopā ar Latvijas tautu un atteikties no līdzdalības PSRS izlasē.
reading time 4 min lasīšanai
13. janvāris 2021
11. janvāris 2021
9. janvāris 2021
Lukašenko spēļlaukumā? Nē, paldies Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF) jau mēnešiem nav spējusi pieņemt lēmumu 2021. gada pasaules čempionāta (PČ) kontekstā. Daļai turnīra jānotiek Rīgā, daļai Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, kur jau vairāk nekā piecus mēnešus notiek miermīlīgi protesti pret pastāvošo pašpasludinātā prezidenta Aleksandra Lukašenko režīmu. Ko šāda IIHF gumijas stiepšana, neizlēmība nozīmē Latvijas pusei?
reading time 4 min lasīšanai
7. janvāris 2021
4. janvāris 2021
Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Skudras piespiedu pārbūve Kā ziņo masu mediji – Rīgas “Dinamo” hokejisti esot samaitājuši Oļegam Znarokam Jauno gadu. Jācer, ka līdz 2. janvārim, kad Oļegam bija 58. dzimšanas diena, rūgtums par 2:5 pret visas līgas autsaideru bija zudis. Ja šo spēli skatītos kāda mājsaimniece, kurai tas būtu pirmais hokejs, viņa noteikti saprastu, ka autsaiders ir “Spartak”, bet “Dinamo” cīnās ar CSKA, SKA, “AK Bars” un “Avangard” par vadošajām pozīcijām KHL.
reading time 3 min lasīšanai
2. janvāris 2021
28. decembris 2020
Kas jauns hokejā? Runā Matulis: 2020. gada desmit hokeja mirkļi 2020. gads jau gandrīz aiz muguras. Bez pasaules čempionāta Cīrihē, žēl, viena no Rietumeiropas skaistākajām pilsētām, bez U-18 un U-20 čempionātiem, kas junioriem varbūt ir svarīgākie turnīri karjerā, bez Latvijas čempiona, toties ar Covid-19, kas jauc mūsu ierasto dzīvi. Kā ierasts, gada beigās atskatīšos, ar ko esam šajā laikā bijuši vareni un kur hokeja druvā iznācis kārtīgs fušieris.
reading time 5 min lasīšanai
27. decembris 2020
22. decembris 2020
Kūtri klusētāji vai bezkauņas? Sportisti, kuri principiāli nerunā ar Latvijas medijiem Daļa no profesionāla sportista darba pienākumiem ir sniegt komentārus medijiem, lai informācija par spēli, cīņu vai sasniegtajiem augstumiem nonāktu līdz līdzjutējiem. Medijs ir paklausīgs ziņnesis, kura uzdevums, protams, nav būt sportista preses sekretāram, vēstot vien cukura sīrupā mērcēto. Diemžēl Latvijas sporta saimē daudziem atlētiem vēl jāmācās izprast medija un žurnālista uzdevumus.
reading time 8 min lasīšanai
18. decembris 2020
17. decembris 2020
Runā Matulis: Hokeja vecmeistaru Uldi Opitu pieminot 15. decembrī ļaunais Covid-19 vīruss no mūsu vidus izrāvis vienu no Latvijas hokeja stūrakmeņiem Uldi Opitu (02.02.1932) – Daugavpilī dzimušu Grīziņkalna puiku. Cilvēku, kurš it kā mūs vienoja ar pirmskara hokejistu paaudzi. Ar Leonīdu Vedēju vai Ēriku Koņecki viņš kopā uzspēlēt vēl nepaspēja, taču ar savām acīm Uldis pirmskara labākos džekus hokeja laukumā redzēja. Pēc kara jau “Daugavas” meistarkomandā satiekot tos, kuri bija palikuši Latvijā – Elmāru Bauri, Alfonu Jēgeru, Hariju Vītoliņu I.
reading time 3 min lasīšanai
15. decembris 2020
14. decembris 2020
Kas jauns hokejā? Runā Matulis: Čukste, Brants, Jekimovs, Krastenbergs un citi mūslaiku varoņi Apgrozoties Latvijas hokeja virtuvē, itin bieži esmu dzirdējis salīdzinājumu, ka šā gada čempionāts noteikti ir stiprāks par iepriekšējo. Vai pat pats jaudīgākais no mūsu valsts čempionātiem. Bet kā to izmērīt? Tikai ar emociju skalu un man tā liekas? Diemžēl nav tādas matricas, lai salīdzinātu, piemēram, 1995./1996. gada turnīru, kas man kādreiz šķita kā etalons, ar šodienu. Un kas notiek ar Latvijas virslīgu jeb OHL? Vai tā progresē, muļļājas savā sulā vai arī palēnām grimst?
reading time 4 min lasīšanai
9. decembris 2020
8. decembris 2020
7. decembris 2020
5. decembris 2020
3. decembris 2020
2. decembris 2020
1. decembris 2020
Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu