Saturs
Dzīvesstils
Fotostāsts ⟩ Geišu stāsts. Vai tiešām pandēmija iznīcinās geišu kultūru? Vīra pieskārienu atraidīšana un jezga ap Ziemassvētku rotājumiem: Melānijas Trampas skaļākie skandāli Navaļnija bezbailīgā atgriešanās Viedokļi Vecūkšņa pirmie soļi TikTok Tautas vāronis Valentīns “boikots” Jeremejevs (1) Donalda Trampa pēdējās dienas amatā jeb apvērsuma izgāšanās (1) Latvijā Sprādziens Melnsila ielā: izdzīvojušajiem ir sava versija par notikušo Danas Reiznieces-Ozolas "dāmas gambīts" (1) Pasaulē Navaļnijs pret Putinu jeb «Berlīnes pacients» pret «vectēvu bunkurā» Kāds ir Izraēlas vakcinācijas ātruma noslēpums? (1) Reģionam raksturīga garša vai negodīga komercprakse? Kā ES cīnās ar duālās pārtikas problēmu Bizness Mazāk pārvietošanās un vairāk interneta jeb galvenās uzvedības tendences pandēmijas laikā Dzīve pēc "Brexit" jeb kādēļ Lielbritānijas aiziešana no ES ir svētība gan Eiropai, gan ASV Sports Jauni un karstgalvīgi – gatavi sisties līdz pēdējam Plēsnieks: Būtu traģiski, ja svarcelšanu izņemtu no olimpiskās programmas Sportistu klātbūtne barikādēs nostiprināja ticību un pārliecību klātesošajos Kultūra Visu laiku ir kāds bubulis. Tagad bubulis ir vakcīnas Zelezņevs: "Mani vecāki absolūti nezināja, ka es mācos par aktieri" Dzīvesstils Cēzars, Itālija, Amerika, Meksika. Kāds ir populāro Cēzara salātu izcelsmes stāsts? Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem
Dzīvesstils
22. janvāris 2021
Opera, kafijas zagļi, slavenību harisma, blēdības un vīrs ar zirgu. Piparbodītes pārdevējas stāsti Āgenskalnā, Nometņu ielas klusajā posmā, ir kāda mīlīga piparbodīte, kur apkaimes ļaudis mēdz ieskriet pēc veļas pulvera, šampūna, zobu pastas, kafijas, saldējuma. Veikalā rosās pārdevēja, kas ar siltu smaidu un dzīvespriecīgu “Labdien!” sagaida jebkuru ienācēju, uzminot viņa vajadzību no pusvārda, papļāpājot par niekiem un reizēm iejūtoties arī psihoterapeita lomā. Tā pārdevēja esmu es.
reading time 5 min lasīšanai
21. janvāris 2021
Mercedes-Benz F 100 - auto, kas parādīja gaismu mūsdienu mersedesiem Runājot par automobiļiem, tas, ko mēs redzam uz ielas, ir daudzu darba gadu, ilgu un apjomīgu izmēģinājumu rezultāts. Turklāt ne viss. Tikai veiksmīgākā un daudzsološākā daļa jeb jaunievedumi un inovācijas, kas ir salāgojamas ar uzņēmuma iespējām, finansiālajiem mērķiem un galapatērētāja vajadzībām. Daudzas idejas tā arī paliek tikai idejas un uz nezināmu laiku, varbūt pat visiem laikiem, nonāk autoražotāju slēgtajos fondos.
reading time 5 min lasīšanai
19. janvāris 2021
18. janvāris 2021
Mīlestība un citas barikādes Ir 1991. gada janvāra nakts, Rīga. Cilvēku pilsētas centrā tik daudz, ka šķiet, vai puse Latvijas te ieradusies uz kādiem dīvainiem, sirreāliem svētkiem. Kā putni nakts melnumā viņi salipuši ap ugunskuriem, kas kā liesmojoši bišu stropi izlikti centrālajās ielās un izgaismo steigā radītus krāvumus – truli pelēkus neaptēstus betona bluķus, smilšu maisus, turpat kravas auto, traktori un viss, kas kaut cik stutējas kopā.
reading time 5 min lasīšanai
17. janvāris 2021
Vegānam būt. Kādi ir šāda dzīvesveida piekritēju lielākie izaicinājumi? Šo gadu esam sākuši ar centieniem ēst veselīgāk, saudzējot dabu un dzīvniekus. Janvāris – mēnesis, kurā īpaša uzmanība tiek pievērsta vegāniskam dzīvesveidam, tā popularizēšanai un atbalstīšanai. Vegānisms nav tikai atteikšanās no dzīvnieku izcelsmes produktiem, tā ir dzīves uztveres maiņa un konkrēta mērķa definēšana. Lai gūtu priekšstatu par vegānisko dzīvesveidu, piedāvājam sarunu ar tā piekritēju Lieni Putniņu.
reading time 7 min lasīšanai
16. janvāris 2021
15. janvāris 2021
Zemūdens medniece Olga: Tā ir mana meditācija Olgu satiekam ziemas sākumā, kad viņai zemūdens medību sezona jau beigusies. Tomēr, ja jau stāsta par šo kaislību, tad līdz galam, un mūsu stāsta galvenā varone ir gatava demonstrēt fotoobjektīva priekšā, kā tas viss notiek. “Stāstam vajag skaistas bildes,” viņa koķeti piebilst, “jo hidra taču tik skaisti izceļ sievietes augumu. Tāpēc brīnos, kāpēc uz 300 – 400 aktīviem zemūdens medniekiem ir tikai 2 sievietes...” Olga Turoviča visā savā zemūdens mednieces ekipējumā ar harpūnu rokās patiešām izskatās drosmīgi un pat seksīgi – gluži kā pašmāju Lara Krofta.
reading time 8 min lasīšanai
14. janvāris 2021
12. janvāris 2021
11. janvāris 2021
10. janvāris 2021
9. janvāris 2021
8. janvāris 2021
Vīrietis, kurš ielauzās karalienes guļamistabā. Jukušais, noziedznieks vai varonis? Britu monarha ģimenes kulta seriālā "The Crown" (Netflix) tika attēlots kāds gadījums, par ko sabiedrība runā vēl šodien. Kādam necilam britu pilsonim vārdā Maikls Feigans (Michael Fagan) 1982. gadā izdevusies teju neiespējamā misija! Viņš, neviena nepamanīts, ielaužas karalienes guļamistabā, kur, sastapis pašu monarhi, vēl nobeigumā ar viņu bauda rīta tēju. Tomēr viss nebija nemaz tik skaisti. Maikla Feigana ielaušanās karalienes privātajos apartamentos un sastapšanās ar monarhi reālajā dzīvē tomēr izvērtās pavisam citāda. Lūk, kā patiesībā tas notika - un kur Feigans galu galā nonāca!
reading time 5 min lasīšanai
6. janvāris 2021
Fotostāsts ⟩ Melnā statistika. Pasaulslaveni ļaudis, kuri miruši no Covid-19 un tā radītajām komplikācijām Covid-19 nešķiro - jauns, vecs, bagāts, nabags... Koronavīruss Covid-19 un tā radītās komplikācijas pērn aizsaulē aizsauca virkni pasaulslavenu cilvēku, kuri devuši savu ieguldījumu kultūrā, politikā un sportā. Fotogrāfijās atgādinām to ievērojamo cilvēku sarakstu, kurus esam zaudējuši šajā smagajā cīņā ar Covid-19. Lai vieglas smiltis!
reading time 3 min lasīšanai
5. janvāris 2021
4. janvāris 2021
''Laiks būs neparasts…'' Astroloģe Guna Kārkliņa par to, kas mūs gaida 2021. gadā Jaunais 2021. gads solās būt nedaudz vieglāks, jo kosmosā vairs nav tik smagu planētu kombināciju kā iepriekš. Protams, mēs jutīsim pussagrautās ekonomikas sekas, pasaulē būs nemieri, viļņošanās, varas pārdale, taču katram cilvēkam ir sava astro karte un daudzus gaida pozitīvas pārmaiņas. Kāds 2021.gads solās būt kopumā un katra privātajā dzīvē, Egoistei atklāj sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa.
reading time 4 min lasīšanai
3. janvāris 2021
2. janvāris 2021
1. janvāris 2021
30. decembris 2020
Arī monarhi sirgst un skumst jeb britu karaliskās ģimenes 2020. gada notikumu kaislības 2020. gads britu karaļnamā ir nesis patiesi seriāla cienīgus notikumus. Šķiet, populārais seriāls "Crown" nevarēs tik ātri beigties, jo te ir ko stāstīt un rādīt vēl tik daudz... Nelielam ieskatam - negaidītais prinča lēmums. Ģimenes aizvainojums, noliegums un neizpratne. Bailes, vainas izjūta, kas balansē svaru kausos ar vēlmi pēc privātas laimes. Pēcāk karalienes prātu satrauc globālās pandēmijas draudi un tautas bailes. Tomēr viss jau nebija arī tik slikti - auga nākamā paaudze un skanēja kāzu zvani! Bija mirkļi, kad pateicība un palīdzīga roka sniedza cerību, kas izdzīvoja un uzvarēja. Īsts drāmu virpulis ar karalieni pa vidu!
reading time 8 min lasīšanai
29. decembris 2020
28. decembris 2020
Caur sniega kupenām uz Zentas Ērgles kapu 2020. gada 23. decembrī apritēja 100 gadi kopš slavenās latviešu rakstnieces un arhitektes Zentas Ērgles (1920 - 1998) dzimšanas. Bērnībā es dzīvoju viņas grāmatās, riju tās kā mandarīnus Ziemassvētkos, tāpēc uzreiz pēc svētkiem kāpu zābakos un pa šā gada pirmajām īstajām sniega kupenām bridu uz Matīsa kapiem, lai beidzot pateiktu paldies Zentai Ērglei par manas iztēles veicināšanu un garlaicības kliedēšanu.
reading time 4 min lasīšanai
Lai saglabātu grāmatzīmi nepieciešams autorizēties
Ieiet
Jums vēl nav sava konta?
Izveido TVNET kontu